Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У трьох районах Запорізькій області через бойові дії неможливо відновити електропостачання
Поделиться

Без електроенергії залишаються тисячі мешканців в Оріхівському, Гуляйпільському та Василівському районах

Через обстріли без електропостачання залишаються 37 тисяч 554 споживачі у 85 населених пунктах Запорізької області. Протягом минулої доби бригади «Запоріжжяобленерго» повністю завершили ремонтні роботи в Більмацьких електромережах та повернули світло 1 800 родинам. Про це повідомляє «Запоріжжяобленерго».

На жаль, війна продовжує нищити лінії електропередач та електрообладнання. Внаслідок ворожих обстрілів 27 квітня знову було порушено енергопостачання Оріхівщини, знеструмлено близько 16,4 тисячі домівок у дев’яти населених пунктах.

Наразі проводити аварійно-відновлювальні роботи по Оріхівському, Гуляйпільському та Василівському районним відділенням неможливо через надвисоку небезпеку життю наших фахівців.

Крім того, сьогодні зранку через перевантаження електромереж у Бердянську знеструмлено 140 абонентів. Для них електропостачання планується відновити сьогодні до кінця дня.

Як повідомляла «Індустріалка», Запорізьку АЕС перевели на мінімальний рівень потужності. Через пошкодження високовольтної лінії 330 кВ у південному регіоні України ЗАЕС для забезпечення стійкої роботи енергосистеми перевели на рівень потужності, за якого забезпечується тільки живлення власних потреб.

Нагадаємо, з початку березня стратегічне місто Енергодар та найбільша у Європі атомна електростанція окуповані російськими військами. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей