Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У стратегічному місті Запорізької області окупанти займаються терором та залякуваннями населення
Поделиться

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов відтепер працює в Запоріжжі

Таке рішення було прийнято через спроби окупантів встановити свою владу на окупованих територіях. Наразі Дмитро Орлов займається питаннями функціонування міста із Запоріжжя.

Російські військові в Енергодарі займаються терором та залякуваннями місцевого населення. Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

— Ситуація у місті напружена, бо майже 2 місяці територія міста знаходиться під окупацією. Шалений тиск здійснюється на органи місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств та директорів шкіл. Тиск посилюється з кожним днем, — зазначив Дмитро Орлов.

Зазначимо, що в Енергодарі окупанти чинять тиск на місцевих жителів. В усі способи нагнітається дезінформація. Місто намагаються схилити до «руського міра». Цьому сприяють й російські військові, омоновці, запроданці-«поліціянти» та «козаки».

Відомо, що окупанти намагаються «купити» жителів Енергодара. У стратегічному місті самопроголошена рашистська влада розпочала записувати населення в чергу на видачу 10 тисяч рублів.

Російські загарбники в Енергодарі призначили на посаду так званої «Ради самоорганізації міста» 48-річного депутата Енергодарської міської ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрія Шевчика. Наразі йому повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Читайте також: У мережі розповсюджують фейки про атаку окупованого Енергодара українськими безпілотниками

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей