Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У стратегічному місті Запорізької області в окупантів закінчилися гроші на підкуп місцевих жителів
Поделиться

В окупантів у тимчасово захопленому Енергодарі вичерпалися гроші на підкуп жителів

Посіпаки росіян оголосили, що призупиняють платити свою так звану допомогу. Мовляв, «технічні причини». Про це повідомили у міському телеграм-каналі Енергодара. Насправді ж причин може бути рівно дві. Або грошей, виділених на допомогу підкуп енергодарців, банально не вистачає, бо розраховували на «більш привітне» ставлення жителів.

Або ж, як завжди, гроші не менш банально порозкрадали. Бо, власне, саме заради наживи зрадники й колаборують з росіянами. Отже, навіть така спроба ще когось підкупити провалилася, і це прекрасно.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що сотні мешканців Енергодара перебувають у російському полоні. Зокрема, багато і працівників Запорізької АЕС. Викрадення стаються щодня. Окупанти вимагають, аби місцеві зізналися в участі самообороні міста, прихованні зброї, називали своїх «спільників».

Також ми писали, що окупанти привезли в Енергодар вчителів з росії. Вони ще не полишають надії розпочати тут навчальний рік за своїми програмами. Переважна ж більшість енергодарських освітян категорично відмовляється працювати на ворогів.

Читайте також: У стратегічному місті Запорізької області окупанти планують заселити в квартири росіян

 


Комментарии читателей