Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У стратегічному місті Запорізької області росіяни готуються до "референдуму"
Поделиться

Росія дала вказівку окупантам підготуватися до фейкового «референдуму» у тимчасово захопленому Енергодарі

З росії окупантам надійшла вказівка готувати окуповані Енергодар та Херсон до «референдуму» за кілька місяців. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі інформаційного телемарафону.

«З РФ є вказівка, щоб через декілька місяців вийти на «референдум». Про що цей «референдум», вони поки не розуміють, але концентруватимуться на підготовці поля для нього», — сказав Вадим Денисенко.

За його словами, в Енергодарі росіяни намагаються максимально закріпитися. Вони встановлюють свою «владу» та спостерігачів. Часто – представників кримінального світу. Також непоодинокі випадки, коли на посади ставляться коханки та близькі родичі.

Зазначимо, що ситуація в Енергодарі залишається складною. Росіяни продовжують терор співробітників Запорізької атомної станції, вводячи нові безглузді правила. Одне з них — заборона приходити на роботу з мобільними телефонами. На АЕС озброєні військові знаходяться цілодобово.

У самому місті напружена ситуація з медикаментами. Наразі купити ліки в аптеках неможливо.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що в Мелітополі рашисти проводять заходи зі збору особистих даних мешканців міста. Це вони пояснюють тим, що містяни не мають роботи, і щоб їм допомогти з працевлаштуванням вони збирають дані про освіту, вік, місце проживання громадян.

Сили оборони Запорізького краю повідомляють, що такими діями російські терористи намагаються створити базу даних жителів, які залишилися в місті ймовірно для підготовки заходів з проведення псевдореферендуму.

Читайте також: У Запорізькій області окупанти викрадають активістів та вивозять їх у Крим

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей