Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У стратегічному місті Запорізької області колаборант обманом залучив дітей до зйомки пропагандистського відео
Поделиться

Колаборант запросив на тренування дітей, а потім залучив їх до зйомки пропагандистського відео

В Енергодарі з’явився новий колаборант — В. Ненашев. Він відкрив школу боксу, повідомив батьків про тренування та запросив на нього дітей. Одночасно він запросив на тренування і російські ЗМІ. В результаті діти, що прийшли на заняття, стали учасниками зйомки пропагандистського відео окупаційних військ.

Нагадаємо,  з початку березня стратегічне місто Енергодар Запорізької області, де розташована найбільша у Європі атомна електростанція, окуповане російськими військами. ЗАЕС також захопили окупанти. Але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговуються українським персоналом.

Вчора на Запорізьку атомну електростанцію прибула чергова бригада росатомівських «туристів» на чолі з головним інженером Ростовської АЕС Андрієм Горбуновим. Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Проте, запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки. На території промислового майданчика та санітарно-захисної зони екологічний, протипожежний та радіаційний стан знаходиться в межах норми.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що над Запоріжжям засоби ППО збили дві ворожі ракети.

Від уламків однієї з них постраждала 29-річна жінка. Її доправили до лікарні та надали необхідну допомогу. За словами медиків, загрози для життя постраждалої немає.

Яка ситуація в інших населених пунктах Запорізької області станом на 17 квітня, читайте тут.

Читайте також: У місті Запорізької області окупанти пошкодили газову трубу — загорілася багатоповерхівка

 


Комментарии читателей