Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У спальному районі Запоріжжя знищили зелену зону - фото
Поделиться

У Бородинському мікрорайоні знищили зелену зону

Зелену зону по вулиці Ладозькій, 18 засипали дрібнозернистою сумішшю. Ймовірно, це зробили для того, щоб встановити тут МАФ. Порушення виявили представники районної адміністрації.

знищили зелену зону

Вони направили запити до Інспекції з благоустрою та департаменту інфраструктури та благоустрою щодо законності проведення земельних робіт та наявності дозволу на порушення благоустрою, департаменту архітектури та містобудування щодо наявності правовстановлюючих документів на розташування тимчасової споруди. А також до Запорізького РУП Національної поліції щодо вчинення самоправних дій. Про це повідомляється на сторінці Дніпровської районної адміністрації у Фейсбуці.

знищили зелену зону

знищили зелену зону

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запоріжжі запустять ще два фонтани — на площі Олександра Поляка. Зараз працівники КП «Титан» демонтували захисні куполи, здійснюють монтаж насосного обладнання. Після цього буде виконано миття чаш фонтанів та наповнення їх водою.

Нагадаємо, 29 травня офіційно запустили фонтан на площі Маяковського в центрі міста. Його відкрили під виступ популярного гурту “Хорта”.

Читайте також: Запоріжці й вимушені переселенці влаштували екотолоку в «Дубовому гаю» — фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей