Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У східних громадах Запорізької області окупанти намагаються здійснювати атаки та контратаки
Поделиться

Яка ситуація на окупованих територіях Запорізької області

Попри невдачі, ворожі сили не полишають спроб наступу на підконтрольні Україні території. По східних громадах окупанти періодично намагаються здійснювати атаки та контратаки. В глибині фронту створюють досить потужні лінії укріплень. На деяких ділянках риють протитанкові рови, окопи.

Про це в ефірі телепрограми Факти на ICTV повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Вже понад 2,5 місяці захисники тримають оборону на дальніх підступах до Запоріжжя. Обстріли з боку окупантів відбуваються там періодично. Найбільше страждають Оріхів та Гуляйполе: вороги обстрілюють ці населені пункти дуже щільно.

Проте активного пересування та концентрації ворога на запорізькому напрямку наразі немає. Основні бої відбуваються на півдні Харківської та у Луганській області. Тож для обласного центру Запорізької області загрози наступу мінімальні. Але стосовно повітряних атак на сьогодні існує небезпека для всіх обласних центрів.

Зазначимо, що сьогодні російські війська поки контролюють найбільші населенні пункти, серед яких Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Василівка, Пологи та інші міста і села.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що основні заходи противника спрямовані на утримання зайнятих раніше рубежів. А також нарощуванні інженерного обладнання, поповнення запасів провізії та амуніції.

Окупанти продовжують концентрувати основні сили й засоби на напрямках Оріхова, Гуляйполя, Великої Новосілки Донецької області. На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримувальні дії.

Також вчора, 18 травня, вже вкотре мирне село Новояковлівка Запорізького району зазнало обстрілу від російських окупантів. Цього разу фосфорними боєприпасами. Внаслідок обстрілів загинула одна людина, є пошкоджені й зруйновані будинки, зруйновано заклад дошкільної освіти.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей