Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У селищі Запорізької області росіяни перетворили училище на в’язницю
Поделиться

У в’язницю росіяни поміщають своїх же військових

Запорізька обласна військова адміністрація повідомила про ситуацію у тимчасово окупованому селищі Кам’янка Пологівського району. За повідомленням обласної влади, наразі в селищі знаходиться багато росіян, їхня техніка регулярно переміщується населеним пунктом.

Окупанти сильно контролюють та всіляко перевіряють мирних жителів. Зокрема, в селищі вони облаштували свої блокпости, де у людей перевіряють документи, оглядають автомобілі, телефони та особисті речі. А віднедавна росіяни почали вимагати від людей спеціальну перепустку, яку видають в так званій “комендатурі”. Місцеві жителі також повідомляють, що загарбники планують провести перепис населення.

Повний контроль окупанти запровадили і для своїх же військових. Так, приміщення училища росіяни перетворили на в’язницю, в якій тримають своїх військовослужбовців. Туди потрапляють чоловіки, які відмовляються воювати.

Також відомо, що окупанти намагаються приховати свої втрати. У курнику поблизу селища вони спалюють загиблих на полі бою військових.

Нагадаємо, що протягом минулої доби завдяки умілим діям та майстерності українських воїнів на Запорізькому напрямку вбито понад півсотні військових ворожої армії, майже два десятки осіб поранено. Також росіяни втрачають свою техніку.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що на Запорізькому напрямку російські війська працюють для покращення свого тактичного становища. Зокрема, проводять повітряну розвідку із застосуванням безпілотних літальних апаратів та розпочинають підготовку до побудови багатоешелонованої оборони тимчасово окупованих населених пунктів.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей