Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У селищі неподалік Мелітополя поліцейські масово перейшли на бік окупантів
Поделиться

У селищі Приазовське кілька десятків правоохоронців погодились на співпрацю з російськими окупантами

Місцеві мешканці селища Приазовського Мелітопольського району повідомляють про масовий перехід поліцейських на бік росіян. Кілька прізвищ зрадників вже відомі.

В одному з телеграм-каналів, де збираються дані про колаборантів та зрадників, з’явилась інформація про масовий перехід працівників Приазовського райвідділу ГУ МВС України на бік окупаційної влади. Зокрема у пості зазначається, що це зробили 35 співробітників. Серед них й керівник Олександр Міщенко, який і організував цей процес.

Разом з керівником  в «народній міліції» також працюватиме заступник Роман Іващенко. На зраду пішла і його дружина — колишня співробітниця прокуратури Юлія Стефанкова, яка є фігурантом кримінальної справи, порушеної через хабар ще у 2017 році. Тепер жінка працює в силовому відомстві окупаційної адміністрації.

Компанію їй склав брат Денис Стефанков — чоловік брав участь в АТО на Донбасі, був поранений, проходив лікування за кордоном, а тепер очолюватиме відділ швидкого реагування і працюватиме на росіян, проти яких воював.

У селищі Приазовське кілька десятків правоохоронців погодились на співпрацю з російськими окупантами

Адміністратори телеграм-каналу наголошують, що правоохоронці, які зрадили присязі, можуть бути залучені ворогом до війська і кинуті проти української армії. І за це точно доведеться з часом відповідати.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області новий гауляйтер росіян боїться місцевих патріотів

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей