Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У селі Запорізької області навели лад на спортивному майданчику
Поделиться

У селі Біленьке провели суботник

У селі Біленьке, що в Запорізькому районі, живе близько п’яти тисяч людей. Всі працюють переважно на місцевих підприємствах. Вільного часу у людей майже немає, а якщо й знаходиться кілька годин, то одразу стають до роботи.

Навести лад на спортивному майданчику — з такою метою зібралися місцеві мешканці на суботник, підтримавши ініціативу керуючого справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимира Подорожка. Він допоміг не лише інвентарем, але й особисто.

Ми вирішили підтримати ініціативу Володимира Подорожко щодо приведення до ладу цього дитячого спортивного майданчику, — розповіла мешканка села Біленьке Карина Кокарь. -Я думаю, що це гарна ідея. Я бачу, скільки дітей тут займається. Хлопці грають у футбол, менші дітки катаються на гойдалках. Це дуже класно, тому що ми це робимо, в першу чергу, для наших дітей.

Разом на суботник

Рано-вранці на суботник зібралося кілька десятків людей. Вони наводили лад на території місцевого стадіону. Його розмір 20 на 40 метрів. Вільний час тут проводять не лише мешканці Біленького, багато людей приходять із прилеглих сіл. Діти влаштовують змагання та навіть планують провести чемпіонат.

суботник у Біленокому

Діти дуже просять, щоб сільська рада допомогла в тому, щоб їм дали якогось наставника, — підкреслила депутат Біленьківської сільради Ольга Кіс. — У цьому році вони планують провести чемпіонат між вулицями. Вони просять старше покоління, щоб їм тільки допомогли.

Разом з дорослими на суботник прийшли і юні футболісти. Раніше вони жалілися на старенькі сітки у воротах. Тепер їх замінили на нові. Щодня на цьому стадіоні займається зо два десятки дітей.

нові сітки на ворота

-Сітки були не міцні, будемо сподіватися, що ці будуть кращі, — сказав мешканець села Біленьке Владислав Дем’яненко. — Якщо проводити такі суботники, то поле буде в кращому стані. Зараз попрацюємо, а потім грати буде набагато приємніше.

За кілька годин роботи учасники суботнику пофарбували навкруги стадіону клумби, лавки та огорожу зі старих покришок.

— Ми прибираємо, розмальовуємо, приводимо до ладу маленький стадіон, на якому збирається дуже багато малечі — підкреслила заступник голови Біленьківської сільради Алла Кришталь.

навели лад на спортивному майданчику

Добре попрацювали

Разом із місцевими мешканцями працював і керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко. Він привіз все необхідне для проведення суботнику, а також подарував юним футболістам кілька м’ячів.

-Село Біленьке для мене є рідним, адже тут пройшло все моє дитинство, — розповів Володимир Подорожко. — Я бігав і грав у футбол, займався спортом, бігав на пляж і, дійсно, я наразі хочу зробити саме для цієї громади так, щоб діти, розвивалися і фізично, і інтелектуально. Порядок починається з маленьких дрібниць, з кожного з нас, з нашого відношення до наших домівок, до наших дворів, до наших спортивних майданчиків, один до одного, тому такі ініціативи ми завжди будемо радо підтримувати.

Читайте также: В Запорожской области продают сельские клубы.


Комментарии читателей