Індустріалка - новини Запоріжжя

Економіка, Запоріжжя, Україна
У Професійній асоціації екологів України розповіли про роль металургії у розвитку країни
Поделиться

Завдяки металургійним підприємствам в країні реалізовано безліч корисних проєктів

Металургія виступає міцним фундаментом сталого розвитку низки галузей — будівництва, транспорту, енергетики, легкої та хімічної промисловості. Фахівці Професійної асоціації екологів України відзначають важливу роль металургійних підприємств у наповненні бюджетів усіх рівнів, адже вони є великими платниками податків.

— Це великі надходження до бюджету України в якості податків. Наприклад, тільки за шість місяців 2021 року підприємства групи «Метінвест» заплатили до державного бюджету 10,2 млрд гривень надходжень тільки податку на прибуток, — зазначила віцепрезидент зі сталого розвитку Професійної асоціації екологів України Валерія Заружко.

Продукція групи експортується в більш ніж 60 країн світу. На сьогодні «Метінвест» стабільно інвестує в інфраструктуру індустріальних міст та є системним роботодавцем.

Завдяки металургійним підприємствам в країні реалізовано безліч корисних проєктів

— Також компанія на сьогодні є першою, яка впровадила підхід сталого розвитку, тобто зв’язала між собою економічні, екологічні, соціальні програми. Це взаємодія з меріями, яка постійно розширюється, це і щорічні програми по покращенню міст — і парки, і сквери, і лікарні — і окреме якесь залучення в особливі програми, — зазначила Валерія Заружко. — Наприклад, компанія дуже сильно допомагала при пандемії коронавірусу: кисневі системи закуповувалися за гроші компанії, і кріосистеми закуповувалися за гроші компанії.

Вона наголосила, що соціально спрямовані проєкти є масштабними, на які спрямовуються мільярдні інвестиції. Важливим є й співпраця соціально відповідального бізнесу з державною владою, в колаборації з якою ці програми реалізуються.

Як повідомляла “Индустриалка”, з початку пандемії комбінат «Запоріжсталь», Група Метінвест та Фонд Ріната Ахметова першими прийшли на допомогу медикам у боротьбі з коронавірусом. У травні металургійний комбінат “Запоріжсталь” передав запорізьким лікарням 370 тонн кисню, який рятує життя пацієнтів з коронавірусом.

Лікарні безплатно отримують кисень, який виробляє ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Кисень пройшов всі етапи перевірок, його сертифікувало Міністерство охорони здоров’я та офіційно визнали лікарським засобом для медичного лікування.

Нагадаємо, цього року Метінвест Холдинг святкує 15-річчя. За цей час на підприємствах групи було реалізовано чимало екологічних, інфраструктурних, соціальних, освітніх та творчих проєктів.

Завдяки металургійним підприємствам в країні реалізовано безліч корисних проєктів

Читайте также: В запорізькій інфекційній лікарні запустили потужну кисневу станцію — фото


Комментарии читателей