Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Пологах та Василівці обстріли пошкодили газопроводи - без газу залишилися майже 500 споживачів
Поделиться

Спеціалісти намагаються поновити постачання газу після обстрілів

На сьогодні у Запорізькій області без газопостачання знаходиться 70 524 абоненти у 89 населених пунктах. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби внаслідок обстрілів у містах Пологи та Василівка було пошкоджено розподільні газопроводи низького тиску. Без газу залишилися 479 споживачів.

Разом з тим, у Василівці відновили газопостачання 526 абонентів, припинене раніше того ж дня через пошкодження розподільного підземного газопроводу низького тиску та відключення газового розподільного пункту. Також у Гуляйполі та Полігах були усунуті отримані внаслідок обстрілів того ж дні пошкодження розподільних газопроводів низького тиску.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

«Індустріалка» писала, що історичний будинок міщан Мєлєшкових, який знаходиться на Соборній вулиці у Гуляйполі, зруйновали обстрілами російські військові. А ще у Запорізькій області окупанти обстріляли зерносховище.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у місті Оріхів потрапила під ворожий артилерійський обстріл місцева жінка 1970 року нарождення. Вона отримала тяжкі поранення та була госпіталізована до Запорізької обласної клінічної лікарні. Попри намагання врятувати їй життя, жінка під наглядом лікарів, на жаль, померла.

Читайте також: У селі Запорізької області російські військові обстріляли житлові будинки та дитячий садочок — фото, відео.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей