Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У місті Запорізької області загарбники продовжують прибирати державну символіку
Поделиться

На будівлі навчального закладу в центрі Мелітополя комунальники прибрали тризуб

Затвердити власну присутність російські окупаційні війська в Мелітополі намагаються за рахунок символіки. Українську державну прибирають, натомість використовують триколор або прапори неіснуючої держави.

Днями мелітопольці помітили, що комунальники пригнали вишку до коледжу ТДАТУ, розташованого на проспекті Богдана Хмельницького. Після їх «візиту» зник Державний герб, який знаходився на фасаді. Оскільки тризуб був об’ємний, то його контур все-таки лишився. Ця будівля, до речі, мала архітектурне освітлення і вночі світилось патріотичними кольорами — синім та жовтим. Але швидше за все вночі її зараз не використовують, але перевірити, так це чи ні, не є можливим через дію в Мелітополі комендантської години.

Раніше, як повідомляла «Індустріалка», за вказівкою окупантів працівники КП зняли український державний прапор, який розташовувався на найвищому флагштоці Запорізької області. 1 травня його замінили на червоний прапор з серпом і молотом, такий самий з’явився у сквері Слівен на перетині проспекту Богдана Хмельницького і вулиці Гетьмана Сагайдачного. Крім того, загарбники доручили перефарбувати фонтан на центральній площі, який також мав патріотичний вигляд.

символи

Крім того, що на деяких установах, як, наприклад, військкомат, були розміщені російські прапори, загарбники разом з колаборантами активно повертають і символи з минулого. Так на братському кладовищі по вулиці Героїв України дуже ретельно вимальовували червоні зірки на танку, а також касках солдатів, які зображені на пілонах. Таким чином триває підготовка до 9 травня. В її рамках на центральному проспекті на електроопорах розвісили і гучномовці, які напевно будуть використовувати в пропагандистських цілях.

символи

Як раніше повідомлялось, українська влада не виключає, що 9 травня загарбники використають для провокацій. В них можуть бути задіяні і цивільні громадяни, які були викрадені російськими військовими.

Читайте також: У Запоріжжі «самолет» зачистили від радянського ордена

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей