Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У місті Запорізької області встановили ціни у двох валютах
Поделиться

У супермаркетах та різних закладах Мелітополя пропонують розраховуватись як гривнями, так і рублями

У Мелітополі замість відомого в Україні супермаркету відкрили російській. В магазині всі ціни вказані у двох валютах. Така ж система розрахунків встановлена і в муніципальному басейні та на льодовій арені.

В Мелітополі майже від початку окупації припинили роботу магазини мережі АТБ. Зараз приміщення цієї української компанії один за одним займає російський бізнес. Так, напередодні 1 травня, на вулиці Героїв України запрацював маркет «Мера». Стіни будівлі перед цим були рясно «прикрашені» пропагандистськими плакатами. Поруч з тематичними картинками до 9 травня розмістили борди з зображенням полководця Олександра Невського і його цитатами.

торгівля Україна

На полицях магазину російські товари, а ціни вказані як в гривнях, так і рублях. Про введення останньої валюти загарбники говорили від початку захоплення міста, але фактично і досі не змогли забезпечити перехід на неї. Щодо вартості продуктів, то, наприклад, 1 кг картоплі коштує 16 грн/40 руб, 1 кг цукру — 52 грн/130 руб, хліб — 20 грн/50 руб. За словами місцевих мешканців, аналогічні супермаркети запрацюють невдовзі на вулиці Ломоносова та проспекті 50-річчя Перемоги. Тим часом місцеві мешканці намагаються хоч якось заробити і влаштовують стихійні ринки навіть там, де їх в Мелітополі ніколи не було. Така торгівля зараз ведеться по вулиці 8-го березня. Тут мелітопольцям пропонують купувати буквально з землі товари з Криму — побутову хімію, макаронні вироби, цигарки, кава, але зустрічаються і українські товари.

торгівля Мелітополь

У двох валютах вказані ціни на послуги і в муніципальному басейні, а також на льодовій арені. Дитячій квиток в обох закладах зараз коштує 50 грн/125 руб, дорослий: в першому — 100 грн./250 руб, для пенсіонерів — 60 грн/150 руб, в другому — 70 грн/175 руб.

Читайте також: Росіяни взяли в полон мешканця Запорізької області, який возив продукти та ліки на окуповані території

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей