Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У мережі показали, якою різною може бути черешня з Мелітополя
Поделиться

Українці створюють плакати на воєнну тематику з головною героїнею черешнею

Творчі люди України демонструють підтримку Мелітополю, створюючи тематичні картинки. На них черешня є і символом єднання, а часом і демонстрацією непокори містян окупаційному режиму.

З початком повномасштабної війни у творчість співаків, художників та інших творчих людей прийшли відповідні мотиви. Кадри вибухів на аеродромі, зафільмовані в Мелітополі наприкінці лютого, потрапили до кількох відео з тематичними піснями. А процес евакуації мешканців міста використали при створенні кліпу на пісню «Hey Hey Rise Up» легендарні Pink Floyd. Лунає назва окупованого міста і в новій ліричній композиції Джеррі Хейл (Jerry Heil ) під назвою «Мрія».

плакати Мелітополь

Надихають події в Мелітополі на творчість і художників. Наприклад, один з малюнків, якій розміщений в соціальних мережах, зображує черешню в кольорах державного прапора, а тримають ягідки люди. Таким чином автор продемонстрував, як містяни єднались в окупації і проводили мирні акції, а також їх сподівання на визволення міста.

плакати Мелітополь

Ще один варіант арту має іншу «тональність». На плакаті дві черешні, які тримають в зубах ноги окупанта. Зверху табличка з написом «Мелітополь». Цей варіант демонструє, що загарбникам у місті не раді.

плакати Мелітополь

Мелітопольська черешня є головною героїнею і картини Максима Паленка. Плодова кісточка, яку випускає рука на малюнку, в уяві автора перетворюється на смертоносну «пулю», яка вбиває окупанта. «Вогонь», «Потужняк», «Офігєнно. В кращих традиціях», — так відреагували в мережі підписники митця.

плакати Мелітополь

Ще один варіант агресивного арту пропонує Наталія Лобач. На її роботі мелітопольський «компот» колір якого такий же червоний як і кров окупантів, що віддають свої життя невідомо заради яких цілей.

Як розповідала «Індустріалка», українська художниця Olga Wilson публікує в соціальних мережах такі емоційно сильні малюнки про війну, що люди плачуть. Героєм однієї з картин став мелітопольський пожежник Борис Клєщов, якого полонили окупанти.

Читайте також: У Мелітополі окупанти прибрали цікавий арт-об’єкт з символом міста

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей