Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У мелітопольців під боком небезпечні сусіди - ворожа база
Поделиться

Окупаційні війська не полишають спроб облаштуватися в Мелітополі

Військовий аеродром на північній околиці Мелітополя російські військові використовують як власну базу. Тим самим окупанти наражають містян на небезпеку.

Військовий аеродром, де до війни базувалась 25 бригада транспортної авіації, була атакована першою. Після окупації міста територія цього об’єкта перебуває під контролем російських військових.

— Окупанти будують свою військову базу на території авіамістечка у нашому мiсті, — відзначив під час чергового звернення до мелітопольців міський голова Іван Федоров. — З неї вони випускають ракети по інших містах України. Звичайно, це дуже небезпечно і робить мелітопольців заручниками, живим щитом. Адже ці ракетні установки будуть знищуватись.

При цьому Іван Сергійович висловив сподівання, що мелітопольці зможуть уникнути небезпеки, звичайно, для цього потрібен здоровий глузд з боку окупантів. Хоча поки вони демонструють зовсім інші приклади.

— У Мелітополі на сьогодні кожного дня викрадають людей, — додав міський голова. — Сьогодні зник представник силових структур, батько місцевої журналістки, з обшуками приходять до підприємців, якими прикривають звичайне мародерство. Приходили з обшуком і до моїх батьків, які, на щастя, перебувають в безпеці.

Іван Федоров також підкреслив, що в місто до сих пір не вдалось організувати гуманітарний конвой, робота в цьому напрямку триває. Також поки окупанти не дозволяють потрапити до міста інкасаторам, що створює проблеми з готівкою. Незабаром влада, яка продовжує вирішувати проблеми Мелітополя з Запоріжжя, надасть перелік магазинів, де мешканці зможуть розраховуватися картками.

Читати також: Як почуваються запорізькі рятувальники, які постраждали від ворожих обстрілів

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей