Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі війна позбавила мешканця зоопарку комфортного житла
Поделиться

Зоопарк «Страус-Юг» через окупацію не може завершити будівництво вольєру для рисі

Дика кішка в приватному мелітопольському зоопарку через неможливість придбати матеріали для огорожі змушена жити в невеликому вольєрі. Вирішити проблему через окупацію міста неможливо.

З грудня минулого року в зоопарку «Страус-Юг», який продовжує працювати в Мелітополі навіть у воєнний час, мешкає рись. Про цього хижака власники закладу мріяли давно, але через карантин його придбання затрималось. Тим не менш, новий мешканець все-таки з’явився, його тимчасово поселили в вольєр інших тварин, готуючи постійне житло. Але доробити його не встигли.

— Коли у нас у зоопарку з’явилася рись, планувалося за короткий термін побудувати вольєр для неї. Будували, бетонували все в морози, щоб швидше завершити роботи і перевести з тимчасового вольєра нашого красеня-малюка у просторе та обладнане постійне житло, — повідомляється на сторінці зоопарку. —  Залишився останній етап — огорожа. І все. Війна, сітки нема, привезти немає можливості. І тепер це проблема номер один і для нас, і для рисі. Вольєр, в якому вона зараз живе, дуже маленький для нього. Рись «трошки» підросла, декорації її вже не витримують-ламаються, та це і зрозуміло, тому що це вольєр носух-єнотів.

Власники додають, що рись до себе не підпускає, тому навести лад у вольєрі неможливо. Та головне, відзначають в зоопарку, що тварини нагодовані, тож просять поставитися до ситуації з розумінням.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Зоопарк «Страус-ЮГ» (@zoopark_strausug)

Читайте також: У Запоріжжі реалізується масштабний проєкт

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей