Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі відсутність газу через обстріли вплине і на роботу харчової промисловості
Поделиться

Проблеми з блакитним паливом залишать мелітопольців не тільки без комунальних благ, а й хліба

Пошкодження газопроводу у Пологівському районі залишить без блакитного палива і Мелітополь. Через це у містян виникнуть проблеми з приготування їжі та підігрівом води, а також зупинить пекарні та інші харчові підприємства. Про це повідомив міський голова Іван Федоров.

На цьому тижні  внаслідок обстрілів пошкодження отримав магістральний газопровід у  районі села Мирне Пологівського району. Через це відразу  без блакитного палива лишились мешканці міста Оріхів та 4 прилеглих сільських населених пунктів. Під загрозою і інші території регіону, а саме Мелітополь та Мелітопольський район. На ранок 1 липня газ в місті поки є, але він може зникнути в мережі вже найближчим часом. Про це повідомив в ефірі центрального телеканалу міський голова Іван Федоров.

— Сьогодні газ в трубопроводі напевно закінчиться, — наголосив Іван Сергійович. — І це означає декілька речей. Перш за все мелітопольці не зможуть використовувати блакитне паливо в побутовому плані для приготування їжі, підігріву води, обігріву приміщень. Адже через 4-5 місяців почнеться опалювальний сезон, а невідомо, скільки часу піде на відновлення цього газопроводу. Друге питання — харчова промисловість, яка є в Мелітополі. Вона повністю зупиниться. Це випічка хліба, виробництво інших продуктів харчування — це гуманітарна проблема, яка виникне на наших тимчасово окупованих територіях.

В якості підступності окупантів Іван Федоров навів ситуацію з газопостачання в Бердянську. За його словами, в курортному місті його відновили, але тепер використовують це для збору даних місцевих мешканців. Це роблять під час обходу квартир нібито під приводом перевірки роботи обладнання після перерви. Паралельно загарбники з’ясовують, яке житло вільне, і заселяються до нього. В такому ж ключі рашисти діють і в Мелітополі.

Читайте також: У Запоріжжі через пошкодження трансформаторної підстанції люди залишилися без світла

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей