Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі окупанти вимагають сплачувати за комуналку на рахунки російських банків
Поделиться

Задля прийому комунальних платежів загарбники відкривають в Мелітополі відділення російського банку

У Мелітополі скоро запрацюють російські фінансові установи. Самопроголошена влада вимагає від мешканців міста сплачувати за комунальні послуги саме в них.

Окупанти захопили в Мелітополі одне з відділень Ощадбанку, на базі якого має запрацювати російський аналог фінансової установи. В цьому ворожому банку будуть відкриті рахунки місцевих комунальних підприємств. Вони будуть вказані у квитанціях за надані послуги.

— Все це робиться для того, щоб обдурити мелітопольців. Адже ми заблокували рахунки комунальних підприємств для окупантів та колаборантів, і вони придумали свою схему. Вона виглядає так: платіжки видаватимуться з новими рахунками. Прийматимуться за російськими рахунками окупантами та колаборантами. Потім їх просто крадуть, а не спрямовуватимуть на зарплату та енергоносії, — відзначив під час прямого ефіру міський голова Іван Федоров.

Реалізовувати плани загарбникам допомагають місцеві колаборанти. Одним з таких став колишній депутат Мелітопольської міськради — Юрій Онищук, якого призначили керівником комунального підприємства «Водоканал». До того ООО «Тепло Мелітополь» очолив Костянтин Тюрин. Поки в Мелітополі не запрацював російський банк, самопроголошена влада вимагала від містян розраховуватися за комунальні послуги готівкою у касі підприємств. 

Читайте також: Жителі Запоріжжя та переселенці отримують продуктові ваучери та набори

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей