Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі окупанти обіцяють медикам "смішні" зарплати
Поделиться

Зарплату мелітопольським медикам будуть платити в рублях та в рази меншу, ніж раніше

В намаганні ввести в обіг рубль, окупаційна влада в Мелітополі планує виплачувати заробітну плату бюджетникам у рублях. Але розмір винагороди обіцяно значно менший, ніж платила Україна.

Окупаційна влада в Мелітополі продовжує здійснювати заходи для переведення розрахунків на російську валюту. Задля цього місцевим мешканцям похилого віку видають допомогу у розмірі 10 тис. рублів. При цьому цими грошима вже можна розраховуватися в магазинах, де ціни представлені у двох валютах. Наступний крок — виплата заробітної плати бюджетникам рублями. Це, зокрема, довели до відома місцевих медиків.

— На базі пологового будинку пройшли наради, на яких працівникам лікарень пообіцяли платити в рублях, — повідомив під час онлайн-марафону Freedom міський голова Мелітополя Іван Федоров. — Хочу звернути увагу, що йдеться про 10 тис. гривень. Це смішна цифра, бо наші медики з початку року отримували підвищену зарплатню. Лікарі — від 20 тис. гривень, медичний персонал — від 13,5 тис. гривень. А рашисти хочуть платити в 2-3 рази менше. Що точно призведе до того, що медики, які зараз рятують життя людей, виїдуть з міста. Отже, не приходить любов ні до рашистів, ні до рублів, ні до їх культури, які вони намагаються насадити на тимчасово окупованих територіях.

Як повідомляла «Індустріалка», у Мелітополі днями окупанти з колаборантами вирішили денацифікувати центральну бібліотеку: вилучили книжки української мовою і завезли російську «макулатуру«. 

Читайте також: У громаді Запорізького району знову почнуть безкоштовно роздавати хліб

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей