Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі окупанти намагаються налагодити видачу російських паспортів
Поделиться

В окупованому місті працівники центру надання адмінпослуг відмовились оформляти роспаспорти

У Мелітополі загарбники намагаються всіма способами «закріпитися». Чергова спроба стосується видачі російських паспортів. Але видавати документи пока нікому — працівники місцевого ЦНАПу відмовились виконувати таку роботу.
В окупованому Мелітополі нещодавно на вулицях з’явились листівки з порадами, як отримати російське громадянство і паспорт, адже для Запорізької та Херсонської області нараз нібито діє спрощена процедура. Та поки налагодити цю роботу в тимчасової влади не виходить. Як повідомив під час чергового прямого ефіру міський голова Іван Федоров, співробітники центру надання адміністративних послуг відмовились співпрацювати з окупантами. При цьому мелітопольські ЗМІ зазначають, що в установі таки надають консультації з приводу оформлення «папірця» від рф і що процедура триватиме мінімум місяць. А українські посадовці нагадують, що паспорт держави-загарбника тільки додасть проблем мешканцям міста, адже може стати підставою для мобілізації до російської армії.
Крім того, вчора в Мелітополі зник мобільний зв’язок та майже не працює Інтернет. Звичайно, рашистські канали ширять інформацію про те, що це робить саме українська сторона і просять допомоги в росіян.
— Причиною, на думку рашистів, слугує «правда», яку люди в окупації почали розповідати своїм родичам та близьким про «хороших російських солдатів», які не вбивають і грабують, а допомагають людям. Цинізм окупантів зашкалює, — відзначають Сили оборони Запорізького краю.
Насправді саме росіяни «глушать» зв’язок, намагаючись позбавити мешканців окупованих населених пунктів інформації про стан справ у країні та можливості спілкуватися з рідними.

Комментарии читателей