Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі окупанти анонсували запуск залізничного сполучення, але тільки в одному напрямку
Поделиться

Загарбники відібрали у мелітопольців можливість їздити по всій Україні, натомість пропонують лише Крим

Окупаційна влада всіма силами намагається створити ілюзію нормального життя. Тепер героїчно запустила залізничне сполучення Мелітополя з півостровом, яке було зупинене саме через дії росії.

Від початку повномасштабного вторгнення залізничне сполучення Мелітополя з рештою міст України було перервано. А після підриву моста на початку березня стало неможливим. Таким лишається і досі. При цьому на пропагандистському ТВ днями з’явився сюжет, в якому йдеться про відновлення поїздок з Мелітополя до Криму. Олексій Єфремов, який називає себе гендиректором підприємства «Мелітопольські залізничні дороги» сповіщає, що робота станції і вокзалу відновлена. А з 1 липня між Мелітополем та Джанкоєм курсуватиме приміський потяг, у складі якого будуть три вагони.

Цей состав, за словами чоловіка, «поєднає людські долі» тих, хто не міг так просто сісти до потягів і приїхали в Крим чи з нього до Мелітополя. І це є черговим прикладом цинізму, адже саме анексія Криму росією у 2014-му році стало приводом для припинення сполучення материкової України з півостровом. А повномасштабна війна, розпочата рф в 2022-му році, розділила сім’ї і змусила багатьох тікати з рідних домівок, без можливості повернутися додому.

На цьому фоні заяви «гендиректора» про попит на поїздки також виглядає смішним. Адже до 2014-го року кримський напрямок був дуже популярний. Влітку через Мелітополь на півострів курсувало з десяток потягів, завжди переповнених. Та зараз українцям не до поїздок і не до відпочинку.

При цьому станцію Мелітополь росіяни активно використовують для поставок важкого озброєння, яке вбиває українців, а також для вивезення запасів зерна.

Читайте також: До тимчасово окупованого Мелітополя прибув потяг з Криму, на якому хочуть вивезти українське зерно

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей