Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Мелітополі небезпечно відновлювати навчання в школах
Поделиться

Повернутися за парти мелітопольським школярам наразі неможливо

В умовах окупації російські силовики наполягають на відновленні навчального процесу в Мелітополі. В якості важеля впливу військові викрали начальницю міського управління освіти.

Мелітополь вже третю добу перебуває в інформаційній ізоляції. Як повідомляла «Індустріалка», тут не тільки не працює жоден мобільний оператор та Інтернет, відсутня можливість здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони. Міський голова підкреслив, що через це мешканці міста не можуть зателефонувати до екстрених служб, а також висловив сподівання, що ця проблема буде усунена в найближчі дні.

— Зв’язку практично немає, але ми володіємо ситуацією. В місті, наскільки це можливо, спокійно, — відзначив під час прямого ефіру міський голова Іван Федоров. — Бойові дії тривають виключно на військових об’єктах, в цілому Мелітополь живе своїм окупаційним життям.

Як я повідомляв раніше, окупанти відвідують школи та дитячі садки і змушують керівництво відновити навчально-виховний процес за незрозумілими програмами. Ні один директор не погодиться співпрацювати з ними.

Російські військові не знайшли кращого способу досягти бажаного, як викрасти начальника міського управління освіти Ірину Щербак, яку звинуватили в розтраті бюджетних коштів. Це абсурдно!

Іван Сергійович додав, що мета цих дій одна, залякати педагогічних працівників і змусити їх відновити навчання. Але це є неможливим, на думку міського голови, через небезпеку, яка зберігається в місті.

Міський голова додав, що перший гуманітарний вантаж, який був доставлений до Мелітополя наприкінці минулого тижня так і не потрапив до тих людей, які потребували допомогу. Все через його блокаду з боку самопроголошеного мера Галини Данильченко.

— Маємо надію, що на завтра, 29 березня, буде погоджений новий гуманітарний коридор, і в Мелітополь поїде новий гуманітарний вантаж, — відзначив Іван Федоров. — Він планово має прибути до пожежної частини, яка знаходиться на вулиці Івана Алексеєва біля парку. І звідти будуть відправлятися автобуси, які зможуть евакуювати близько трьохсот мешканців міста.

Іван Федоров завершив спілкування повідомленням, що найближчі три дні за дорученням президента він у складі проведе у відрядженні в Європі. Мета — донести інформацію про стан справ в окупованих містах України.

Читайте також: Росіяни утримують голову Мелітопольської районної ради вже 15 днів

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей