Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У курортному місті Запорізької області окупанти видають пенсії фальшивими рублями
Поделиться

У Бердянську окупанти видають пенсії фальшивими рублями

В окупованому місті деякі пенсіонери погодилися отримувати російські пенсії. Але їх очікував неприємний сюрприз. Виявилося, що рашисти платять фальшивими рублями.

Так, одна з місцевих мешканок отримала виплати двома купюрами по 5 тисяч. Одна з них виявилася несправжньою. Про це повідомляється у телеграм-каналі «Бердянск в оккупации».

Раніше ми писали, що отримувати пенсії від окупантів не варто. По-перше, так росіяни отримують персональні дані людей, які потім можуть використати під час проведення псевдореферендумів. По-друге, мешканцям окупованих територій продовжують нараховувати українські пенсії. І хоча є певні проблеми із зняттям готівки, гроші все одно поступають на рахунки.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що на окупованих територіях Запорізької області росіяни розповсюджують фейкові «українські» газети про поразки ЗСУ. Росіяни фабрикують заяви Валерія Залужного та Олексія Арестовича про «втрату Запоріжжя» та розпач військових.

Читайте також: Російські пропагандисти у своїх соцмережах та ЗМІ поширюють фейки щодо мобілізації жінок до лав Сил оборони України

 

 

 


Комментарии читателей