Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
У конкурсі «Учитель року» братимуть участь три тисячі вчителів
Поделиться

Перший етап конкурсу «Учитель року» розпочнеться у Запоріжжі у грудні

Завершена реєстрація на всеукраїнський конкурс «Учитель року-2022». Організаційний комітет конкурсу отримав майже три тисячі заявок про участь у конкурсі від освітян з усіх областей країни, у тому числі і з Запорізької.

Найбільше учасників зареєструвалося для участі в номінації «Інформатика» – 1068 вчителів.  (Списки учасників конкурсу за посиланням).

  • «Інформатика» – 1068 осіб;
  • «Біологія» – 856 осіб;
  • «Основи правознавства» – 519 осіб;
  • «Мистецтво» – 482 особи.

Перший етап конкурсу розпочнеться у грудні, його організовують обласні заклади післядипломної педагогічної освіти. У нашій області конкурс «Учитель року» традиційно організують обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та департамент освіти та науки ОДА.

Конкурсні випробування дадуть змогу учасникам продемонструвати професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство. Кращі з педагогів візьмуть участь у другому етапі, якій відбудеться навесні.

Переможці отримуватимуть премію в розмірі 65 тис. грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. грн та 52 тис. грн відповідно. Це вдвічі більше, ніж минулого року. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Сьогодні, у День української писемності та мови, усі новини на сайті «Индустриалка» виходитимуть українською.

Читайте також: Анна Бут из Мелитополя — лучший учитель гражданского образования.

 


Комментарии читателей