Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У голови Запорізької обласної військової адміністрації новий заступник
Поделиться

Історика на посаді заступника голови ЗОВА замінив лікар

У голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха з’явився новий заступник — відомий запорізький кардіолог, професор та доктор медичних наук Віталій Сиволап. Очільник області привітав його з призначенням на посаду заступника голови ЗОВА під час наради з керівниками структурних підрозділів.

Історика на посаді заступника голови ЗОВА замінив лікар

Ймовірно, Віталій Сиволап змінив на посаді доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету Руслана Шиханова, який 23 квітня звільнився з посади заступника голови ЗОВА.

Варто зазначити, що у 2020 році на місцевих виборах Віталій Сиволап балотувався у депутати міської ради  від політичної сили «За майбутнє» та був лідером команди у Вознесенівському районі Запоріжжя.

Історика на посаді заступника голови ЗОВА замінив лікар

Нагадаємо, як повідомляла «Індустріалка», Запорізький військовий госпіталь залишився без командира. Підполковника медичної служби ЗСУ Віктора Писанка звільнили з посади.

Медики просять не звільняти командира, який кардинально змінив роботу Запорізького військового госпіталю. Вони навели чималий список покращень, які відбулися у госпіталі за час командування Віктора Писанка.

«Обезголовити» медзаклад командування вирішило, незважаючи на звернення колективу госпіталю та численні відкриті листи від волонтерських та благодійних організацій, в яких містилися лише позитивні відгуки про Віктора Писанка.

У Запоріжжі на захист звільненого начальника військового госпіталю стали лікарі, волонтери і військові. Запоріжці звернулися до Головнокомандувача ЗСУ з проханням повернути на посаду начальника Запорізького військового госпіталю.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Історика на посаді заступника голови ЗОВА замінив лікар

 


Комментарии читателей