Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У дворі в центрі Запоріжжя з'явиться спортивний майданчик
Поделиться

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А встановлять спортивний майданчик для маленьких і дорослих і посадять молоді дерева

Цієї осені у дворі будинку № 28А по вулиці Сталеварів з’явиться спортивний майданчик для дітей і дорослих — дитячий ігровий комплекс «Ростик», обладнання для воркауту, тренажери, тенісний стіл (всього близько 1О одиниць). А ще у дворі висадять молоді дерева і встановлять металеві урни — упорядкують територію. Такі перетворення відбудуться завдяки тому, що ОСББ «Сталеварів 28А» стало одним з 5 переможців проекту-конкурсу «100 зелених дворів» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Центр безкоштовно надає необхідне обладнання, шукає оптимального підрядника.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

Представники ГС «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» побували в ОСББ «Сталеварів 28А«, привітали мешканців, вручили диплом і сертифікат.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

А учасники хору «Дніпровські зорі» ради ветеранів ПАТ «Запоріжсталь» дали концерт.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

— Голова правління цього ОСББ підійшла до справи дуже відповідально, — зазначив керівник організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — Наші реалії, на жаль, такі, що замість спортивних і дитячих майданчиків відкриваються пивні кіоски, і це погано. «Зелений центр Метінвест» націлений на те, щоб якість життя людей змінювалася в кращу сторону, а благоустрій був сучасним.

Член експертної ради конкурсу, активіст Партії Порядок Максим Охотін вважає, що перемога ОСББ «Сталеварів 28А» — це результат конкурентної боротьби з іншими проектами.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

— Як член експертної ради двічі приїжджав сюди ввечері і звернув увагу, що у дворі гуляє багато дітей. Це місце дуже популярне, — каже Максим Охотін. — А майданчик старий, в жахливому стані. Так, на залишках старої гірки дитина може отримати серйозну травму. Завдяки проекту «100 зелених дворів» діти зможуть проводити час без гаджетів. А головне — це фізичний розвиток.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

— У цьому конкурсі беремо участь вдруге. А виграли — вперше, — каже «Индустриалке» голова правління ОСББ «Сталеварів 28А» Валентина Риболовлєва. — Наш будинок 1968 року побудови. І дитячий майданчик тих же років. Ми дуже раді, що у нас з’явиться новий майданчик, на якому зможуть грати діти від року (на комплексі «Ростик» — це дві гірки з містком між ними) і займатися спортом підлітки і дорослі.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

9-річний Гамлет Ворожбин з сусіднього будинку, який постійно грає в цьому дворі, радий перемозі ОСББ і майбутньому майданчику.

У дворі на вулиці Сталеварів, 28А

— І так нормально грати, але з тренажерами тут буде дуже круто, їх не вистачало, — каже Гамлет. — Радий за наш двір, за місто, за нашу Україну.

Нагадаємо, що конкурс «100 зелених дворів» стартував у березні. Але провести його не встигли, бо розпочався карантин через пандемію коронавірусу в нашій країні. Незважаючи на складнощі, пов’язані з карантином, організації «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» вдалося його відновити й провести.

Читайте також: У дворі запорізької багатоповерхівки облаштують алею троянд — фото.

Фото автораКомментарии читателей