Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У двох школах Запорізької області педагоги відмовляються працювати з окупантами
Поделиться

У селах Чорноземне та Переможне Якимівської громади освітяни саботують роботу шкіл

На Мелітопольщині окупаційна влада продовжує тиснути на педагогів та адміністрації шкіл. Мета одна — залучити до навчання дітей за російськими програмами. Освітяни двох сіл на Якимівщині на контакт із загарбниками не йдуть.

Самопроголошений керівник Якимівської громади Максим Зубарев активно «гастролює» населеними пунктами. Серед завдань, в тому числі робота з місцевими освітянами задля запуску навчального процесу.

Принаймні у двох селах спроби поки невдалі. Йдеться про села Черноземне та Переможне. В першому зустріч з фейковим керівником вчителі взагалі проігнорували. У відповідь на пропагандистському телеграм-каналі їх звинуватили в тому, що вони «люблять школу лише у Фейсбуці». Також освітян звинуватили в тому, що вони напередодні намагались забрати власні речі з навчального закладу. Але, звичайно, колаборанти назвали це «майном школи».
школи Якимівська громада Аналогічна ситуація склалась і в селі Переможне. Педагогам двох сіл представник псевдовлади дав час вийти на роботу до 1 липня. Якщо цього не станеться, то обидві школи закриють, а дітей на навчання возитимуть автобусом до інших навчальних закладів. Обличчя батьків на фото дуже «красномовні» і демонструють реальні почуття від перспектив щодо освіти.

школи Якимівської громади

Як повідомляла «Індустріалка», в Мелітополі освітяни-колаборанти змусили дітей проходити тестування, нібито для того, щоб потрапити до наступного класу. А потім самі ж визнали, що захід не мав сенс, бо до шкіл, які й так втратили значну кількість учнів через евакуацію, візьмуть всіх.

Читайте також: Барди, джаз, майстер-клас та багато картин — що чекає запоріжців на «Арт-підтримці

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей