Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У День української мови українці напишуть радіодиктант
Поделиться

Радіодиктант до Дня української мови та писемності розпочнеться 9 листопада о 12.00

Традиційна перевірка грамотності українців відбудеться вже у вісімнадцяте. До написання радіодиктанту щороку приєднуються тисячі українців, а також представники діаспори.

Як розповіла координатор проекту «Радіодиктант національної єдності» Аліна Акуленко, у 2000 році організатори отримлаи на перевірку не більше тисячі робіт, а минулого року — на 20 тисяч більше.

Цьогорічний радіодиктант прозвучить з Луганської області. Його девіз — «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Текст, який складатиметься не більше ніж з 150 слів, читатиме доцент Київського університету імені Грінченка, мовознавець Олександр Авраменко.

Доєднатися до написання радіодиктанту можуть усі бажаючі. Щоб взяти участь, треба ввімкнути радіоприймач на хвилю Першого каналу Українського радіо. Початок програми о 12.00. Текст радіодиктанту почнуть читати о 12.30. Вам знадобиться лише ручка й аркуш паперу.

На тих, хто напише радіодиктант без помилок та не пізніше 10 листопада надішле його за адресою: Київ-1, Хрещатик, 26, чекатимуть нагороди.

Нагадаємо, 9 листопада відзначається День української мови. Сьогодні усі новини на сайті «Индустриалка» виходитимуть українською.

Читайте також:  Як у Запоріжжі сприймають українську мову

Джерело: Україна молода


Комментарии читателей