Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Чернігівці Запорізької області окупанти взяли у полон священника 
Поделиться

Запорізька єпархії ПЦУ звертається за допомогою у визволенні священника

У Запорізькій області російські окупанти продовжують викрадати та брати у полон мирних мешканців. У смт Чернігівка окупанти взяли в полон настоятеля храму Св. Пророка Іллі отця Ігоря Ончева. Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Запорізької єпархії Православної Церкви України.

«У смт Чернігівка окупанти взяли в полон настоятеля храму Св. Пророка Іллі о. Ігоря Ончева. Дорогі браття та сестри, просимо ваших молитов. Що неможливо людям – можливо Богові», — йдеться у повідомленні.

Також єпархія звернулась за підтримкою і допомогою у визволенні священника до віцепрем’єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Запорізької обласної військової адміністрації.

Раніше стало відомо, що в окупованих містах і селах розвивається партизанський рух опору. Через це в окупованих населених пунктах Запорізької області росіяни шукають українських партизанів.

Як повідомляла «Індустріалка», російські окупанти викрадають чоловіків у селах Запорізької області. Також загарбники займаються і мародерством.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей