Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Бердянську окупанти планують "призначити" своїх керівників відділу освіти
Поделиться

Освітян Бердянську застерігають від співпраці з окупантами, адже від цього залежить їх зарплата

В тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області російські загарбники здійснюються спроби незаконного призначення колаборантів на керівні посади у міському відділі освіти. Про це повідомляє Бердянська міська рада.

«У разі «призначення», тобто незаконного зайняття керівних посад у відділі, буде припинено фінансування заробітних плат працівників відділу з місцевого бюджету. Також у разі утворення такої ситуації та неможливості працювати у законодавчому полі України, можуть бути поставлені під загрозу виплати заробітної плати всім працівникам сфери освіти міста», — наголосили у міськраді.

У Бердянську закликають усіх, хто може бути причетний до процесів незаконних «призначень» утриматися від прийняття протиправних рішень. Адже це може негативно позначитися на понад двох тисячах співробітників шкіл, дитячих садків та позашкільних закладів міста.

Варто зазначити, що сьогодні міська влада спільно із Запорізькою обласною військовою адміністрацією здійснює всі необхідні дії для безперебійного фінансування бердянських освітян в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, в окупованій Василівці Запорізької області власниця СТО і модельного центру оголосила себе головою адміністрації. А у тимчасово окупованому Енергодарі російські загарбники призначили на посаду так званої «Ради самоорганізації міста» 48-річного депутата Енергодарської міської ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрія Шевчика.

Нагадаємо, жителів Запорізької області притягнуть до кримінальної відповідальності за співпрацю з окупантами.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, скільки у Запорізькій області зрадників і колаборантів перебуває під слідством. За державну зраду і співпрацю з окупантами відповідатимуть майже два десятки мешканців Запорізької області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей