Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Бердянську колаборантка допомагає російським окупантам розміститися у готелях
Поделиться

За підтримки колаборантів в Енергодарі окупанти захопили тепличний комбінат

На окупованій частині Запорізької області місцеві колаборанти продовжують допомагати російським окупантам, завдаючи величезної шкоди й збитків своїм землякам. В окупованому росіянами Бердянську Запорізької області голова комітету мікрорайону «Слобідка» Вікторія Васильєва переписує адреси готелів у курортному мікрорайоні, з яких виїхали господарі, щоб здати це все окупантам. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація з посиланням на бердянські ЗМІ.

Крім того, колаборантка збирає особисті дані людей, нібито для того, аби організувати адресну роздачу гуманітарної допомоги від окупантів.

Продовжують окупанти знищувати та захоплювати підприємства Запорізької області. В с. Малокатеринівка Запорізького району російські окупанти під час ракетного обстрілу пошкодили будівлю м’ясокомбінату.

А за підтримки колаборантів в Енергодарі окупанти захопили тепличний комбінат «Агрокоін». Нагадаємо, в Енергодарі окупанти створили фейкові органи влади. Очолив фейковий орган влади місцевий колаборант депутат міськради від ОПЗЖ Андрій Шевчик.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, скільки в Запорізькій області зрадників і колаборантів перебувають під слідством. За державну зраду і співпрацю з окупантами відповідатимуть майже два десятки мешканців Запорізької області.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей