Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Тренер з Чеської республіки ошукав десятки юних спортсменів Мелітополя
Поделиться

Флорбольний клуб «Скала» повідомив про кричущий випадок шахрайства з боку чеського легіонера та тренера

Гравець флорбольного клубу «Скала» та тренер з Чехії скористався добротою приймаючої сторони та ошукав колег і маленьких вихованців. Сума збитків від дій нечесного спортсмена перевищує 30 тисяч гривень.

Флорбольний клуб «Скала» в Мелітополя оприлюднив прикрий випадок шахрайства з боку чеського легіонера Джозефа Пойера. Як повідомили його представники іноземний гравець після переходу до складу української команди отримав житло та компенсацію спортивних витрат (тренування, відрядження, збори та ін.), мав можливість підробляти, хоча від повноцінної роботи відмовився.

— Протягом декількох років перебування у Мелітополі, паралельно із грою у флорбол, пан Пойєр бідкався і втирався у довіру гравцям, тренерському штабу та керівництву клубу, і навіть батькам дітей — вихованців клубу, для того, щоб під різними приводами позичати певні суми грошей, із подальшим неповерненням цих коштів через самі різноманітні й неймовірні причини. Суми позичань зростали, а наш герой продовжував шукати усе нових та нових жертв своїх шахрайств, — йдеться в повідомленні.

флорбол шахрай

В ситуації «Скала» намагалася розібратися без розголосу. Але Джозеф Пойєр продовжив «брудну гру». А саме як тренер відокремленої дитячої секції «SKALA-Pink» на базі загальноосвітньої школи №6 збирав кошти з вихованців на різні потреби. Спочатку на нові комплекти форми, а згодом на проведення «Весняного кубку». Але через початоку повномасштабної війни одяг не був отриманий, а змагання не проведене. Колеги чеського флорболіста повернули кошти своїм підпічним, але він того не зробив. А ще з’ясувалось, що тренер займав гроші у батьків дітей, яких вчив грі у флорбол.

— Пан Пойєр, за весь час перебування у Мелітополі (до 5 квітня), не знайшов у собі бажання та можливості зустрітися із батьками своїх вихованців, та повернути кошти. Чи треба казати, що в Мелітополі у більшості людей зараз немає ані роботи, ані засобів для існування і кожна копійка на рахунку. Загальна сума матеріальної шкоди завданої 14-ти родинам юних мелітопольців становить більше 30 тисяч гривень, — констатують у «Скалі».

Наразі шахрай разом з дружиною виїхав до Чехії, де отримав запрошення від нового клубу «Атлас» (Бланско), який допоміг йому рятуватися з України і облаштуватися на новому місці. Мелітопольські флорболісти закликають чеську та міжнародну федерації флорболу втрутитися у ситуацію, щоб убезпечити майбутніх жертв фінансових махінацій вищевказаної особи.

Як повідомляла «Індустріалка», під час ворожих обстрілів Мелітополя флорбольний клуб «Скала» втратив одного з граців — 18-річного Віктора Катанчика.

Читайте також: На окупованих територіях Запорізької області ціни виросли у 2-3 рази

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей