Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Происшествия
Таможенник потребовал у запорожца 3 тысячи долларов
Поделиться

Запорожский чиновник систематически требовал взятки

Советник налоговой и таможенной службы просил у предпринимателей и физических лиц неправомерные денежные вознаграждения. Чиновник предлагал людям сделки, в которых он за деньги гарантировал отсутствие проблем при растаможивании товаров.

Сотрудники СБУ задокументировали, что таможенник потребовал у очередного мужчины 3 тысячи долларов США за оформление груза без лишних вопросов. Правоохранители задержали чиновника в то время, когда он получил вторую половину взятки в размере 2400 долларов.

взятка

Как сообщает пресс-центр СБУ, сейчас решается вопрос об избрании меры пресечения нарушителю. Продолжается следствие.

СБУ викрила на хабарі посадовця митного посту «Запоріжжя — аеропорт»Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на хабарі посадовця відділу митного оформлення посту «Запоріжжя — аеропорт».За інформацією правоохоронців, радник податкової та митної справи систематично отримував гроші з підприємців та фізичних осіб за не створення штучних перешкод при розмитненні товарів. Оперативники спецслужби задокументували, що посадовець вимагав від місцевого мешканця три тисячі доларів США за безперешкодне оформлення вантажу. Співробітники СБ України затримали митника у центрі міста під час отримання другої половини хабара у розмірі дві тисячі чотириста американських доларів. Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України Зловмисника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлено йому про підозру і обрання запобіжного заходу.Тривають першочергові слідчі дії.

Опубліковано Сергієм Левченком 10 жовтня 2017 р.

Читайте также: В Запорожье в ДТП попали новые полицейские машины


Комментарии читателей