Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Сучасне запорізьке підприємство відзначило свій перший ювілей – фото
Поделиться

Працівників Запорізького ливарно-механічного заводу привітали з річницею заснування підприємства

На водній станції ПрАТ «Запоріжкокс» відбувся урочистий захід на честь 5-річчя з дня заснування Запорізького ливарно-механічного заводу. Вітання зі святом приймали працівники підприємства.

Запорізький ливарно-механічний завод був заснований 1 серпня 2016 року на базі комбінату «Запоріжсталь». З тих пір він став багатопрофільним підприємством із замкнутим циклом виробництва продукції. На сьогодні до його складу входить 3 цехи – ливарний, цех металоконструкцій та механічний цех з ковальським відділенням. Висококваліфіковані фахівці ливарно-механічного заводу використовують унікальне сучасне обладнання, що дозволяє підприємству випускати конкурентноспроможну продукцію на світовому ринку. Основні напрямки розвитку заводу – збільшення обсягів всіх видів лиття та механічної обробки для забезпечення потреб в запасних частинах і змінному обладнанні ПАТ «Запоріжсталь», підприємств Групи Метінвест та інших партнерів.

Перед початком урочистого святкування річниці працівників ливарно-механічного заводу розважали веселі аніматори. Також на водній станції була яскрава фотозона, де гості свята позували зі своїми колегами та друзями.

підприємства

Після цього на працівників заводу чекала урочиста церемонія з привітаннями та нагородженнями. З теплими словами до присутніх звернувся генеральний директор Запорізького ливарно-механічного заводу Євген Шрамко. Він привітав гостей свята, а найкращим працівникам вручив почесні грамоти.

— Я пам’ятаю 2016 рік: свої відчуття, думки оточуючих. Вони були різні. Деякі — сумнівалися, деякі – не вірили, але багато хто покладав надії на нас. І завдяки цій вірі сьогодні завод – це підприємство, яке інтенсивно розвивається. Я хочу сказати всім вам «дякую» за вашу віру і роботу та привітати з 5-річчям нашого заводу. Я впевнений, що попереду нас чекає успішне майбутнє, — підкреслив Євген Шрамко.

підприємства

Почесними грамотами генерального директора відзначили 14 кращих працівників Запорізького ливарно-механічного заводу. А колективи цеху металоконструкцій та відділу ремонтів і енергозабезпечення отримали почесні грамоти від Групи Метінвест за значний вклад в реалізацію проєктів, направлених на енергоефективність, підвищення надійності обладнання та зниження затрат.

підприємства

Привітати працівників підприємства прийшли і представники міської влади. Почесні грамоти Запорізької міської ради фахівцям заводу вручив мер Запоріжжя Володимир Буряк.

— Хочу привітати всіх вас зі святом. Ви його заслужили своїми показниками, своєю працею. Важливо, що у вас є колектив, який здатний виконати будь-яке завдання. Бажаю вам робочих злетів, успіхів та зростання продажів виробленої продукції, — привітав Володимир Буряк.

підприємства

Головним партнером та замовником продукції Запорізького ливарно-механічного заводу є комбінат «Запоріжсталь». Змінне обладнання для виливання сталі, великогабаритні металоконструкції для газоочисток агломашин і доменних печей – все це ливарно-механічний завод поставляє на «Запоріжсталь». Таке партнерство дуже цінується двома підприємствами, тому «Запоріжсталь» активно підтримує молодий завод.

На святкування 5-річчя Запорізького ливарно-механічного заводу завітав директор з інжинірингу ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков. На честь ювілею від комбінату «Запоріжсталь» він подарував заводу набір високотехнологічного сучасного обладнання для наведення порядку на території підприємства.

— За цей 5-річний період ми пройшли доволі продуктивний шлях. Я хочу подякувати вам за ті робочі відносини, які склалися між нами. Комбінат «Запоріжсталь» завжди може покластися на вас як на відповідальне підприємство, яке швидко та якісно виконує всі замовлення. Сподіваюся, що ваше підприємство буде так само швидко розвиватися та поповнювати список реалізованих масштабних проєктів, — привітав Микола Петряков.

підприємства

Після офіційних привітань гостей свята чекала яскрава святкова програма з виступами відомої групи «FAR4» та розважальними інтерактивами.

підприємства

Розвивається підприємство — розвиваються і люди

Серед кращих працівників Запорізького ливарно-механічного заводу похвальним листом Групи Метінвест відзначили начальника відділу планування виробництва Івана Алєксєєва. Саме за його ініціативи на підприємстві з’явився унікальний роботизований комплекс «Yaskawa». На металургійних підприємствах України такий комплекс використали вперше саме на ливарно-механічному заводі. Завдяки цьому комплексу на підприємстві автоматизували процеси, які раніше доводилося виконувати вручну.

— Головна мета моєї роботи – модернізувати наше підприємство, впроваджувати нові технології виробництва. У 2019 році за моєї ініціативи на ЗЛМЗ запустили роботизований комплекс «Yaskawa». На ньому ми виробляємо серійну продукцію. Зараз з його допомогою ми освоюємо програму з відновлення деталей. Вона дозволить нам нарощувати деталь як 3D-принтер. Мій девіз в роботі – ставити собі амбіційні цілі та досягати їх, незважаючи ні на що. Бо коли розвивається підприємство, розвиваємося і ми, — розповів Іван Алєксєєв.

підприємства

Велику роль у досягненні успіхів на виробництві, за словами працівників заводу, відіграє і бажання працювати. Адже якщо ходити на роботу із задоволенням, то і виробничі цілі будуть досягатися легше.

— Я дуже рада, що мій труд помітили і оцінили. Це надзвичайно приємно. На ЗЛМЗ я працюю вже два роки. Робота мені подобається, я отримую від неї радість і задоволення. Напевно, це і є мій секрет успіху. Підходячи до своїх обов’язків відповідально та з позитивом, мені вдається виконувати всі задачі якісно та вчасно. Звичайно, мені ще є куди рости, тому я буду і надалі вчитися та оволодівати новими навичками. Хочу йти у ногу з часом, як і наш завод, — зазначила інженер з підготовки виробництва ливарного цеху Ілона Бачинська.

підприємства

Раніше «Индустриалка» повідомляла, що Запорізький ливарно-механічний завод придбав унікальне діагностичне обладнання — бетоноскоп. Його використовують для визначення технічного стану будівель і споруд. Це особливо актуально для збереження надійності промислових майданчиків.

Читайте також: Запорізький ливарно-механічний завод підвищує ефективність роботи обладнання за допомогою технології Industry 4.0

Фото автораКомментарии читателей