Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Фоторепортаж
Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант
Поделиться

Енергодарський колаборант колись працював на Запорізькій атомній електростанції

Найбільша у Європі Запорізька атомна електростанція, яка тимчасово перебуває під окупацією російських військових, сьогодні, 9 травня, працює у звичному режимі робочого дня, відповідно до чинного українського законодавства. Персонал станції перебуває на робочих місцях. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

Водночас сьогодні в окупованому Енергодарі росіяни намагалися провести пропагандистські масові заходи. Однак у ході так званого безсмертного полку в 54-тисячному Енергодарі участь взяли лише близько 300 осіб. Причому неможливо сказати, що всі вони – саме енергодарці.

Енергодарський колаборант колись працював на Запорізькій атомній електростанції

Як повідомляла «Індустріалка», із понад 54-тисячного населення Енергодару «святкові» заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян. Та й ті – здебільшого не від доброго життя. Пенсіонери та малозабезпечені прийшли з надією отримати продукти. Однак значну масовку «святу» за гроші зробили гастролери й артисти з Криму, яких привезли окупанти.

«А ще, тихенько в розмовах із місцевими зізнаються рашисти, їм самим все це вже неабияк набридло та й не потрібно зовсім. Вони не приховують, що їх це «побєдобєсіє» вже задовбало. Але треба влаштовувати для галочки. Бо а) керівництво велить, б) гроші треба відпрацьовувати», — зазначили в «Енергоатомі».

«Фотограф-активіст» на відео – це енергодарський колаборант і за сумісництвом представник Московського центру ВАО АЕС Віктор Ливинський, котрий колись працював на Запорізькій атомній електростанції. Доступ на майданчик якої йому закрили у перший же день війни, наголосили в «Енергоатомі».

Як відомо, всі українські АЕС у березні 2022 року перейшли до Паризького центру ВАО. ВАО АЕС (англ. WANO, скор. World Association of Nuclear Operators) – це Всесвітня асоціація організацій, що експлуатують атомні електростанції. Це неприбуткова міжнародна організація, створена задля підвищення безпеки та надійності АЕС світу. Її членами є переважно власники та оператори атомних електростанцій.

Як повідомляла «Індустріалка», в окупованому Мелітополі заходи до Дня перемоги пройшли під червоними прапорами та з георгіївськими стрічками — все за рашистськими методичками.

 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Створювати масовку на святкуванні 9 травня в Енергодарі окупантам допомагав місцевий колаборант


Комментарии читателей