Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Студенти розповіли, чому мріють працювати на “Запоріжсталі”
Поделиться

На думку студентів, сказати “я працюю на “Запоріжсталі” — це солідно

Група Метінвест зацікавлена у залученні молодих фахівців до роботи на своїх активах Запорізького майданчика. Тому особлива увага на підприємствах приділяється молодіжній політиці та зацікавленню студентів вишів та спеціалізованих закладів освіти, які стоять на порозі вибору свого майбутнього та першого робочого місця.

Представники комбінату “Запоріжсталь” сьогодні провели профорієнтаційну зустріч зі студентами 1-2 курсів профільних спеціальностей Національного університету “Запорізька політехніка”, які є учасниками стипендіальної програми підприємства. Спілкування відбувалося у хабі молодіжної організації “Запоріжсталі” в ПК металургів.

В.о. начальника відділу розвитку персоналу комбінату «Запоріжсталь» Володимир Гриценко та головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма розповіли 10 студентам про перспективи та кар’єрні можливості на комбінаті, молодіжну політику та соціальне життя, а також відповіли на цікавлячі запитання.

На думку студентів, сказати “я працюю на “Запоріжсталі” — це солідно

— Аби стати стипендіатом нашої програми, студентам необхідно бути зарахованими на профільну спеціальність, продемонструвати успішність у навчанні та зацікавленість у працевлаштуванні на підприємства Групи Метінвест, — розповів Володимир Гриценко. — Студенти можуть брати участь у кейс-чемпіонаті, у таких молодіжних акціях як “Врятуємо Дніпро разом”, інших волонтерських заходах. Також мають змогу брати участь в онлайн-тренінгах, пройти виробничу практику на комбінаті, в тому числі й оплачувану.

Він нагадав, що цього року відбулася трансформація стипендіальної програми — Група Метінвест фокусується на студентах 1-2 курсів. А для студентів старших 3-4 курсів запропонована інша форма взаємодії — їх більше залучають до корпоративних проєктів Групи на підприємствах.

На думку студентів, сказати “я працюю на “Запоріжсталі” — це солідно

З діяльністю молодіжної організації комбінату студентів ознайомив її лідер Анатолій Ширма. Також він запросив молодь долучатися до акцій та брати участь у різноманітних активностях організації.

— Ми запрошуємо студентів, наших майбутніх співробітників, щоб вони вже долучалися до життя нашої молодіжної організації та життя нашого комбінату. Адже ми розвиваємось на всіх напрямках: спортивний, кібер-спорт, волонтерство, якість трудового життя, виробничі процеси і т. д. У нас є багато програм для того, які допомагають молоді реалізувати себе та розкрити свій потенціал — не тільки у професійному, а й в особистісному плані, — розповів Анатолій Ширма.

На думку студентів, сказати “я працюю на “Запоріжсталі” — це солідно

Андрій Логвиненко, який зараз навчається на першому курсі “Запорізької політехніки” за спеціальністю “виробництво чорних та кольорових металів”, каже, що свою професію обрав ще у школі. Під час уроків географії він з однокласниками вивчав родовища чорних металів на території Запорізької області. Тоді ж дізнався про особливості виробництва на комбінаті “Запоріжсталь”.

— Вчитель нам казав, що “Запоріжсталь” — це стабільно, великі зарплати, завжди можна туди прийти молодим фахівцем і отримати допомогу, підтримку. Я розглядаю багато варіантів для подальшої роботи, але найбільше хочеться працювати на “Запоріжсталі”. Адже на підприємствах Метінвесту найкращі соціальні пакети, тренінги, а також сказати “я працюю на “Запоріжсталі” — це солідно, — переконаний студент. — Під час зустрічі цікаво було дізнатися, скільки часу проходить кар’єрний шлях молодого фахівця.

Нагадаємо, Метінвест Холдинг, до складу якого входить комбінат “Запоріжсталь”, значну увагу приділяє розвитку та популяризації професійно-технічної освіти в Україні. Діє стипендіальна програма для студентів профільних спеціальностей у вишах. Нещодавно програму розширили для учнів закладів профтехосвіти.

Читайте также: У Запоріжжі пройшов «Сталевий стендап»

Фото автораКомментарии читателей