Индустриалка - новости Запорожья

Выборы-2020, Запорожье, Фоторепортаж
Стало відомо, коли в місті Запорізької області будуть обирати міського голову
Поделиться

Міського голову будуть обирати в Бердянську

6 листопада Бердянська міська ТВК Бердянського району надіслала до Запорізької обласної ТВК уточнений протокол з голосування за кандидатів до Запорізької обласної ради.

Також цього дня оформили протокол з голосування до Бердянської районної ради і завершили перевірку даних з голосування за депутатів Бердянської міської ради та міського голову.

Бердянська міська ТВК

Крім того, на 22 листопада призначена дата другого туру виборів міського голови і затверджений зміст виборчого бюлетеня, до якого увійшли кандидати Олександр Свідло («Опозиційна платформа — За життя»),  за якого проголосували  35,3 %  виборців,  та Валерій Баранов («За майбутне»), результат якого — 30,9%.

Це, зокрема, підтвердив член територіальної виборчої комісії Олег Новіков.

Серед іншого він зазначив, що подальша робота комісії розпочнеться з понеділка, 9 листопада, у зв’язку із замінами у складі комісії.

Так, постановою ЦВК від 5 листопада 2020 року № 448 в Бердянській міській ТВК відбулося чотири заміни. Зокрема, замінили голову Антона Сущенка на Любов Зубицьку без зміни суб’єкта подання (політичної партії «Слуга народу»).

А виключена згаданою постановою Євгенія Галіціна за поданням від партії «Успішна Україна» включена цією ж постановою вже за поданням від партії «Слуга Народу». Ще три заміни у складі передбачені відповідно до постанови ЦВК за 6 листопада 2020 року № 455.

Секретар Бердянської міської територіальної виборчої комісії Марія Новікова повідомила, що ТВК розглянула у повному обсязі всі 11 отриманих скарг щодо роботи ДВК. За ними винесли постанови, де вказали, що у задоволені скарги відмовлено через неналежний суб’єкт оскарження.

Читайте також: В городе Запорожской области наконец-то объявили итоги скандальных выборов

Джерело: Громадянська мережа ОПОРА


Комментарии читателей