Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Здоровье, Коронавирус
Стало известно, сколько запорожцев вылечились от коронавируса
Поделиться

Мэр Запорожья Владимир Буряк сообщил о ситуации с коронавирусом в Запорожье

2 запорожца вылечились от коронавируса. Всего в нашем городе на данный момент зафиксировано 9 случаев заболевания коронавирусом. 7 человек еще лечатся. В том числе  5 из них проходят лечение в областной инфекционной больнице, а 2 — дома на самоизоляции. Городские больницы тоже готовы принять больных, если возникнет такая необходимость. Об этом на своей странице в facebook сообщил мэр Запорожья Владимир Буряк. Он также написал:

«Медики забезпечені засобами індивідуального захисту та дезрозчинами на 2-3 тижні.

Відсьогодні лікарні починають отримувати додаткові запаси, які були придбані за рахунок перерозподілених на останній сесії коштів міського бюджету.

Перша партія зі 100 тисяч одиниць ЗІЗ, близько двох тисяч літрів антисептика та до трьохсот кілограмів дезінфікуючих засобів для поверхонь вже прибула, наступного тижня отримаємо ще.

Ми замовили та очікуємо поставок масок і респіраторів, які зараз в дефіциті, через що на ринку багато неякісного товару, непридатного для використання в медзакладах. Отримаємо й витратні матеріали та лікарські препарати для відділень реанімації.

У запорізьких лікарнях є 63 сучасні апарати штучної вентиляції легень. Ще 25 апаратів та моніторів пацієнта вже замовлено й найближчим часом вони надійдуть у Запоріжжя. Крім того, ми передали 4 апарати ШВЛ у обласну інфекційну лікарню.

Частину лікарень переведено в спецрежим, адже за наказом міністерства охорони здоров’я на час карантину припинено планову госпіталізацію. Разом з тим, певні лікарні перепрофільовано для підготовки під прийом заражених вірусом, якщо буде необхідно.

Медичні заклади первинної ж ланки, поліклініки в усіх районах продовжують свою роботу – допомога надається як при особистому зверненні пацієнта, так і в разі виклику бригади з надання невідкладної допомоги.

В цілодобовому режимі продовжують працювати травматологічні пункти.

Ургентних хворих приймають основні лікарні міста.

Ургентна стоматологічна допомога надається в стоматологічних поліклініках № 1, 2 та 3».

Владимир Буряк также в очередной раз призвал запорожцев оставаться дома.

Читайте также: В Запорожской области коронавирусную инфекцию диагностировали у 22 жителей.


Комментарии читателей