Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Экономика
Стало известно о вкладе "Запорожстали" в бюджет страны
Поделиться

Металлургический комбинат перечислил более трех миллиардов гривен в бюджеты всех уровней

Металлургический комбинат «Запорожсталь» по итогам 2017 года перечислил в бюджеты всех уровней более 3 миллиардов гривен налогов.

Об этом сообщил генеральный директор ПАО «Запорожсталь» Ростислав Шурма.

Ростислав Шурма

“Наш комбінат досить успішно відпрацював минулий рік, ми інвестували в комбінат понад 2 мільярда гривень, запустили нову доменну піч. Також сплатили податків понад три мільярда гривень в бюджети всіх рівнів. І сьогодні завдання влади, як місцевої, так і центральної, — добре використати ці кошти, щоб наші громадяни, наші працівники могли побачити ці три мільярда гривень і у пенсіях, і у відремонтованих дорогах, і у комунальному транспорті, і у дитячих садочках”, — подчеркнул генеральный директор «Запорожстали» Ростислав Шурма.

Он выразил надежду, что средства, перечисленные комбинатом в государственный бюджет, будут направлены в том числе и на развитие Запорожья: “На превеликий жаль, наша податкова система влаштована так, що лише 600 мільйонів гривень з трьох мільярдів, тобто лише 20 відсотків залишилися в місті Запоріжжя і можуть бути використані на місцеву інфраструктуру. А 80 відсотків, 2,4 мільярди гривень, пішли в центральний бюджет. Але я все ж таки сподіваюсь, що хоча б частинку цих грошей запорожці теж побачать назад в нашому місті”.

По словам Ростислава Шурмы, достичь высоких финансовых показателей на комбинате «Запорожсталь» удалось по двум причинам: “Є дві основні складові. Перша — це ефективність, в тому числі енергоефективність виробництва, якої мі досягли завдяки хорошим зусиллям нашого трудового колективу. Друга — це результат багатомільярдних інвестицій, які ми протягом останніх п’яти років здійснюємо у наш комбінат “Запоріжсталь”.

Как сообщала «Индустриалка», крупные налогоплательщики Запорожья вошли в число лидеров в Украине.


Комментарии читателей