Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Стала відома доля кількох викрадених мелітопольців
Поделиться

Під тиском мешканці Мелітополя обмовили себе і зізнались на камеру в коригуванні вогню

Шість чоловіків, затриманих російськими військовими в різний час у Мелітополі, після утримання в неволі, і швидше за все, в застосування сили перетворились на групу корегувальників. Відповідно відео з’явилось на пропагандистському каналі. Рідні викрадених містян шоковані.

Викрадення чоловіків призовного віку, особливо тих, хто має зараз чи мав в минулому відношення до силових структур, стало звичною практикою в Мелітополі. Доля більшості з них лишається невідомою. Але нещодавно стало зрозуміло, навіщо їх утримують. Одна з цілей виставляти українців злочинцями. Так сталося з рятувальниками Сергієм Бутнарем і Борисом Клещовим (на фото), адвокатом та колишнім слідчим Олегом Зубовим та його сином Глебом, працівником елеватору Ігорем Артеменко та Віталієм Гвозденко.

викрадення чоловіків

— Два тижні Бориса утримували у невідомому місці, і ми нічого не знали про його долю, — написала на своїй сторінці у Фейсбук сестра рятувальника. — 14 травня інтернет канал «Південний плацдарм» публікує відео, в якому мій брат «зізнається» у тому, що передавав дані про наслідки обстрілів військового аеродрому начальнику відділу боротьби з корупцією Мелітопольського ДСНС Бутнар Сергію. У співпраці із СБУ звинувачують також Зубових Олега і Гліба, Артеменка Ігоря, Гвозденка Віталія. За словами інтерв’юера, на них чекає покарання за законами рф. Два тижні спілкування з російськими спецслужбами — і справа готова. 

Рідні мелітопольців закликають керівництво країни втрутитися у ситуацію і захистити мелітопольців, які обмовили себе під тиском окупантів.

Читайте також: Стала відома сума збитків від перебування на ЗАЕС російських військових

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей