Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт
Спортсмени збірних команд комбінату «Запоріжсталь» отримали нову форму
Поделиться

Вручення форми відбулося в урочистій обстановці

На сьогодні близько двох тисяч співробітників металургійного комбінату «Запоріжсталь» займаються спортом. На підприємстві сформовано близько 12 збірних з різних видів спорту. Це — футбол, баскетбол, волейбол та інші види спорту.

Керівництво комбінату системно підтримує спортсменів. На ПАТ «Запоріжсталь» щорічно проводяться спартакіади, в перервах між ними — різноманітні змагання.

Спортсмени отримали форму

Співробітники комбінату показують досить високі результати в спорті. А щоб у новому сезоні перемог було ще більше, збірні підприємства з різних видів спорту отримали комплекти нової змагальної форми. Нову форму спортсменам вручив начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський у Палаці культури металург.

 Сергій Самарський

— Для підприємств Групи Метінвест здоров’я та життя працівників — головна цінність, — зазначив Сергій Самарський. — Спорт для комбінату «Запоріжсталь» — багаторічна традиція. Понад 70 років на нашому підприємстві проводяться спартакіади. Ми також вручаємо форму нового зразка нашим спортсменам. Вони гідні цього. Вже другий рік поспіль ми перемагаємо в Metinvest Steel Games. Тепер у наших спортсменів буде ще більше перемог.

виступ спортсменів

Під час вручення форми не обійшлося і без приємних сюрпризів. На сцені Палацу культури з показовими номерами виступили кращі спортсмени комбінату. В урочистій атмосфері була також представлена нова спортивна форма для збірної команди комбінату по футболу.

презентація нової футбольної форми

Механік цеху гарячої прокатки тонкого листа ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Кремса в збірній з футболу грає з самого її заснування.

Володимир Кремса

— Новій формі радий кожен спортсмен, — поділився Володимир Кремса. — Особливо, коли отримуєш повний комплект всього потрібного для занять спортом. Футболістам потрібна і форма, і взуття. Якісне взуття просто необхідне. Воно і служить довше, і в ньому грати краще. Ми дуже вдячні комбінату «Запоріжсталь» за стабільну підтримку.

вручення форми

Запальні танцювальні номери спортсменам і гостям подарував ансамбль народного танцю «Лабіринт».

виступ ансамблю народного танцю «Лабіринт"

Читайте також: Співробітники запорізького підприємства працюють з побутовим комфортом.Комментарии читателей