Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
Спорт для «сталевих»: як розпочали змагання гирьовики у Запоріжжі
Поделиться

15 команд гирьовиків розпочали змагання у межах «Metinvest Steel Games»

Одним із найзахоплюючих видів спорту, які представлені у корпоративній олімпіаді «Metinvest Steel Games» є змагання з гирьового спорту. Як може не заворожувати цей вид спорту для справжніх «сталевих» людей? Гирьовий спорт щороку збирає чимало учасників із підприємств Групи Метінвесту. Щорічні змагання далеко не виключення.

Metinvest Steel Games

Змагання відбуваються у п’яти вагових категоріях. У команді по п’ять спортсменів, яких поділили на дві групи за чисельністю працівників підприємств Метінвесту. Всього 15 команд: у групі «А» — вісім, у групі «Б» – сім. Кожному атлету надається десять хвилин аби продемонструвати свою силу та показати максимальну кількість підйомів гирі. Наприклад, Віктор Кремінський зміг підняти гирю 102 рази.

Віктор Кремінський слюсар-ремонтник мартенівського цеху ПАТ «Запоріжсталь»:

Не такий високий результат, як і хотілося. Не думав, що суперник так сильно буде піднімати, що випередить мене на стільки. Але це добре, є куди прагнути, стимул, щоб піднімати теж свій результат.

Віктор Кремінський слюсар-ремонтник мартенівського цеху ПАТ «Запоріжсталь»

Нагадаємо, що загально корпоративні спортивні змагання — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада «Metinvest Steel Games» присвячена 15-річчю компанії Метінвест, який відзначається у цьому році.

5 червня, відбудеться урочисте нагородження переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть прославлені атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: На Metinvest Steel Games стартували змагання з настільного тенісу

Автор – Микола Замирайло


Комментарии читателей