Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Співробітниці запорізького підприємства отримали солодкі подарунки напередодні 8 березня
Поделиться

Працівниці комбінату «Запоріжсталь» отримали подарунки до Міжнародного жіночого дня

Напередодні Міжународного жіночого дня, який відзначається 8 березня, на комбінаті «Запоріжсталь» привітали співробітниць.
Як розповів начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибаченок, подарунки до свята отримають усі жінки, які працюють на комбінаті.

Працівниці комбінату "Запоріжсталь" отримали подарунки

— На комбінаті вже стало доброю традицією вітати наших жінок з Міжнародним жіночим днем 8 березня. Ось і цього року за рішенням Метінвесту ми вітаємо і вручаємо всім жінкам солодкі подарунки. Крім того, відповідно до рішення генерального директора комбінату, всім жінкам виплатять премію у розмірі 300 грн. Кращим 9 робітницям будуть вручені Почесні грамоти і цінні подарунки, а 126 жінкам буде оголошено подяку з виплатою премії в розмірі 1000 грн. Сподіваємося, що це підніме настрій нашим співробітницям і прискорить наближення весни і свята, — поділився Володимир Рибаченок.

Володимир Рибаченок

Однією з перших отримала солодкий подарунок бригадир з переміщення обжимного цеху Дар’я Романова.

— Я просто в захваті. Підприємство дуже багато уваги нам приділяє, до свят ми отримуємо дуже хороші подарунки. На новий рік ми отримували подарунки для дітей — смарт годинник, навушники, мої сини були в захваті. Я прийшла на комбінат близько півроку тому, і можу сказати, що на попередньому місці роботи такої уваги і таких подарунків не було, — поділилася Дар`я Романова. — Напередодні 8 березня хочеться побажати всім жінкам яскравих фарб, любові, успіхів у праці, та найголовніше, як показав попередній рік, здоров’я.

Дар’я Романова

На сьогодні на комбінаті «Запоріжсталь» працює 2330 жінок. Кожна з них отримає до свята подарунок.

Читайте також: На висоті: запоріжанка працює машиністом крана вже майже 30 роківКомментарии читателей