Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Співробітників запорізького заводу відзначили за реалізацію важливих проєктів
Поделиться

Співробітників цеху металоконструкцій Запорізького ливарно-механічного заводу визнали найкращими

Напередодні дня народження Запорізького ливарно-механічного заводу (ЗЛМЗ), який святкуватимуть 1 серпня, там визначили кращу ділянку з виробництва та відзначили працівників.

ділянка заготовки металоконструкцій цеху металоконструкцій (ЦМК)

Кращою була визнана ділянка заготовки металоконструкцій цеху металоконструкцій (ЦМК). Там працює близько 40 людей. Це — розмітники, газорізальники та котельники.

Олександр Жечев

— У нас на ділянці відбувається заготовка деталей, з яких надалі буде складатися металоконструкція, — розповів «Индустриалке» котельник цеху металоконструкцій Олександр Жечев. — Ми виробляємо металоконструкції для доменного і мартенівського цехів. Ті ж заслінки для мартенівських печей, грейфера та ін. Виготовляємо також елементи для пішохідних мостів і багато іншого. Колектив у нас дуже злагоджений і дружній. У нашому колективі була плавна зміна поколінь. Старші ставали наставниками молодим працівникам. Наразі у нас працюють люди різного віку, але всі завжди розуміють один одного і можуть замінити. У нас на ділянці немає таких слів, як «не мої обов’язки». Ми дружньо виконуємо поставлені завдання.

 цех металоконструкцій

В цілому в цеху металоконструкцій працює 120 людей. Складається він із трьох ділянок: заготовки металоконструкцій, збірки зварювання та підготовки виробництва. Більшу частину продукції ЦМК виробляє для комбінату «Запоріжсталь» та інших металургійних підприємств групи Метінвест.

Іван Алексєєв

-Виробнича потужність нашого цеху становить близько 550-600 т, — повідомив начальник відділу планування виробництва Іван Алексєєв. — У нашому цеху багато досягнень. У 2019 ми встановили зварювальний роботизований комплекс. У 2020 році в цеху металоконструкцій був реалізований проєкт по установці фарбувальної камери. Була заснована ціла ділянка, на якій розташовані дві камери. Одна — дробеструйна, яка дозволяє очищати металоконструкції від корозії. Друга — камера для фарбування. Ця ділянка дозволяє нам забезпечити довгостроковість металоконструкцій, які вимагає замовник. У цеху металоконструкції в 2020 році була проведена модернізація основного обладнання, що дозволило нам збільшити виробничу потужність.

зварювальний роботизований комплекс

Завдяки зварювальному роботизованому комплексу співробітникам ЦМК вдалося підвищити якість продукції, що випускається та збільшити продуктивність при виготовленні компенсаторів і шпал більш ніж в два рази. З його допомогою робота виконується швидше, якісніше, при цьому економиться час і людські ресурси.

ділянка по фарбуванню металоконструкцій

На ринку продажу металоконструкцій ЗЛМЗ підвищив свою конкурентоспроможність після введення в експлуатацію нової ділянки по фарбуванню металоконструкцій з двома сучасними камерами.

дробеструйна камера

фарбувальна камера

Ці два проєкти були успішно реалізовані під керівництвом Івана Алексєєва. До дня народження заводу його нагородили Листом подяки, а колектив ЦКМ — Почесною грамотою.

— Дуже приємно, коли відзначають твої досягнення і досягнення всього колективу, — зазначив Іван Алексєєв. — Це буде мотивувати та надаватиме стимул для подальшої роботи.

заводу

Зазначимо, що Іван доволі молодий співробітник підприємства, який дуже швидко піднявся по кар’єрних сходах. Свою трудову діяльність у 2005 році він розпочав на комбінаті «Запоріжсталь» у цеху металоконструкції на посаді котельника. Потім працював бригадиром, начальником зміни та майстром ділянки. У 2019 році Івана призначили начальником планування виробництва ЦМК на Запорізькому ливарно-механічному заводі.

До речі, працевлаштуватися на ЗЛМЗ можна через Центр кар’єри Метінвест, який працює в форматі «єдиного вікна». Спеціалісти центру допомагають, як студентам, випускникам, так і людям з досвідом роботи в абсолютно різних напрямах і професіях. Для молоді та студентів діє стипендіальна програма з гарантованим працевлаштуванням.

Наразі на ЗЛМЗ триває реалізація низки проєктів, які дозволять збільшити виробничу потужність підприємства і освоїти виробництво нових видів продукції.

Читайте також: На запорізькому підприємстві використовують унікальний діагностичний прилад.

Фото автораКомментарии читателей