Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Співробітників запорізького підприємства нагородили за організацію робочого простору
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» нагородили переможців мотиваційного конкурсу

На комбінаті «Запоріжсталь» визначили та нагородили переможців мотиваційного конкурсу по системі «5С». «5С» — це система мотивації, яка допомагає правильно організувати робоче місце. Всі цехи комбінату змагаються в тому, хто краще організує робочий простір. Раз на квартал на «Запоріжсталі» підводять підсумки і визначають лідерів змагань. Кращі учасники отримують дипломи та грошові сертифікати. Ці гроші можна витратити на поліпшення побутових умов працівників на їх робочому місці.

У першому кварталі 2020 року перше місце зайняв газовий цех. Його співробітники отримали сертифікат на 60 тис. грн.

газовий цех

— Газовий цех до цієї перемоги йшов впевнено. Гроші плануємо витратити на придбання інструменту для роботи, закінчення ремонту в кімнатах прийому їжі, жіночому туалеті. Також хочемо продовжити благоустрій території. Ми не вперше перемагаємо в різних конкурсах. Але першого місця за системою мотивації «5С» у нас ще не було. Дуже приємно, що комбінат завжди заохочує тих, хто активно бере участь в конкурсах, — зазначив начальник газового цеху Ігор Стоєв.

Ігор Стоєв

За словами працівника газового цеху Генадія Іванісова, система «5С» дійсно допомагає виконувати роботу швидше і якісніше.

— На нашій станції ми виробляємо захисний газ. Ми повинні контролювати витрату газу, витоку. Дуже багато проблем виникає через неуважність, і система «5С» допомагає з цим боротися. Наприклад, у нас є «Таблиця несправностей». Якщо відбувається якась поломка, ми вносимо її в таблицю, вказуємо строки виправлення, необхідний персонал. Це дуже зручно. Неполадки усуваються набагато швидше.

газовий цех

Ще на трубах ми намалювали стрілки, що вказують напрямок руху газу. Це значно полегшує роботу робочим, майстрам, начальнику цеху. Якщо ти бачиш, в якому напрямку рухається газ, то в разі витоку це дозволяє швидко зорієнтуватися і перекрити необхідну засувку. Також труби з різними газами пофарбовані в різні кольори. Це теж полегшує роботу, — поділився Генадій Іванісов.

Генадій Іванісов

На «Запоріжсталі» діє багато мотиваційних програм. Як повідомляла “Индустриалка”, починаючи з грудня 2018 року, для працівників, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи, і які відпрацювали безперервно повних 12 місяців, діє стимулююча програма. А саме — за активну участь у житті комбінату, доцільні робочі пропозиції та відповідальність здійснюється виплата одноразової грошової премії.

Запоріжсталь

Читайте також: Про виробництво мріяв з дитинства: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”


Комментарии читателей