Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Співробітників комбінату "Запоріжсталь" привітали з днем народження підприємства
Поделиться

На телеканалі TV5 відбувається святковий концерт, присвячений Дню народження ПАТ «Запоріжсталь»

Привітати металургів до Запоріжжя завітали популярний українській гурт «ТІК», який вміє створювати святковий настрій та мегапопуляний телеведучий Григорій Решетнік. А одним з найочікуваніших моментів під час концерту стане оголошення переможців конкурсу «Сталеві таланти».

Зі словами привітання до металургів звернулися представники областної та міської влади.

Олександр Старух

— Шановні запоріжсталівці! Щиро вітаю вас з днем народження флагману української металургії – комбінату «Запоріжсталь». Колектив комбінату «Запоріжсталь» підтримує рідне місто. Відповідальність та патріотизм металургів проявляються у буденних, але важливих вчинках: допомозі регіону в боротьбі з ковід, продовженні інвестиційних програм та проєктів, у відродженні перлини України – острова Хортиці. Ми спільно робимо Запорізький регіон сильним, комфортним та успішним. Бажаю підприємству процвітання та розвитку, а людям «Запоріжсталі» зичу добробуту, здоров’я та щастя! Зі святом, люди праці та сталевої витримки, — сказав голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Зі словами вітання до співробітників комбінату звернулася і голова Запорізької обласної ради Олена Жук:

Олена Жук

— Історія «Запоріжсталі» — це потужні проривні події. Сьогодення комбінату – це нові тренди у виробництві, в менеджменті, в корпоративній культурі. «Запоріжсталь» — це не тільки метал. Це і відрахування до бюджету міста і області, і сучасна інфраструктура, і розвиток Хортиці, і підтримка молоді та науки. А сьогодні – це ще й життєво необхідний кисень для сотень запоріжців. Ветеранам «Запоріжсталі» і всім молодим металургам бажаю сталевого здоров’я, сил, натхнення і успішної модернізації: життя, виробництва і долі! Все найкраще — попереду!

Привітав металургів зі святом і секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв:

 Анатолій Куртєв

— Комбінату «Запоріжсталь» 88 років! Пишаємося тим, що саме в Запоріжжі працює одне з найбільших металургійних підприємств Європи. Тут створено величезну кількість робочих місць, розвивається економіка міста та країни та реалізовуються важливі соціальні ініціативи. Та в першу чергу, «Запоріжсталь» — це люди, які творять історію комбінату та нашого рідного міста.

Вітаю увесь багатотисячний колектив комбінату з днем народження та бажаю благополуччя, наснаги та досягнення нових амбітних цілей!

Дивіться на телеканалі tv-5, а також на фейсбук-сторінці та на Youtube каналі каналі.

Приєднуйтесь до привітань на сторінці Запоріжсталі у фейсбук. Протягом вечора ваші побажання улюбленому комбінату та колегам транслюватимуться на екрані.

Читайте також: Артоб’єкт на Хортиці буде змінювати колір два роки.


Комментарии читателей