Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Співробітники запорізького підприємства розповіли, як працюють віддалено
Поделиться

Як на комбінаті «Запоріжсталь» організували віддалену роботу працівників

Комбінат «Запоріжсталь» продовжує працювати в умовах карантину. Звичайно, дотримуючись комплексу заходів по боротьбі з коронавірусом. Один із таких заходів — дистанційна робота для тих співробітників, для яких це можливо. «Индустриалка» побувала на одній з дистанційних нарад співробітників управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь».

Дистанційна робота

Нараду проводив у своєму кабінеті начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш. Чотири співробітники вийшли на зв’язок онлайн: двоє — з дому, двоє — зі своїх кабінетів. Обговорювали поточні питання. Зокрема,  проекти, пов’язані з комунікацією молоді, захист яких планується в онлайн-режимі.

— На комбінаті «Запоріжсталь» розроблена комплексна програма заходів з локалізації коронавірусу, — зазначив Сергій Койпиш. — І один із таких кроків — організація віддаленої роботи тих співробітників, де це можливо. На сьогодні у нас більше 800 працівників комбінату організували свою роботу віддалено. Це співробітники управління комбінату, адміністративні співробітники структурних підрозділів. Вони займаються службовими питаннями з дому. І якщо раніше ми проводили наради очно, в кабінеті, то тепер вони перенесені в формат Skype або Teams. При цьому хочу зазначити, що всі умови, заробітна плата, соціальний пакет для даних співробітників залишилися без змін, на тому ж рівні.

Для роботи з дому було кілька днів на адаптацію та організацію свого робочого місця, налаштування процесів. Зараз все в нормальному режимі, продуктивність не впала.

Ті ж співробітники, які працюють на території комбінату, дотримуються масочного режиму і не збираються більше двох. Всі керівники спілкуються в дистанційному форматі.

Дистанційна робота

Про те, як працюється віддалено, розповів присутній на нараді онлайн провідний фахівець відділу розвитку персоналу Сергій Власенко:

— Все добре, адаптувалися. Робоче місце обладнав. Поставив стіл на тлі красивого пейзажу, щоб у всіх було гарне враження. Зрозумів для себе деякі лайфаки роботи вдома. А саме — поки спить дитина, годин до 10.00-10.30, можна спокійно посидіти і зробити важливу роботу, що вимагає особливої уважності. Після того, як прокинеться дитина, я переходжу на роботу, яка вимагає меншої зосередженості. Поговорив з дитиною, щоб, коли йде нарада, не дуже бурхливо реагувала на все, що відбувається. І до 17.00 тата ми не чіпаємо. Вже звикли. Але, звичайно, це не замінить роботу на робочому місці. Зате економлю час на дорогу. Можна просипатися на годину пізніше. Встав — і вже практично на робочому місці. Але головне — працюємо продуктивно.

«Индустриалка» також поцікавилася, чи можна влаштуватися на комбінат «Запоріжсталь» під час карантину?

— Ми отримали телефонограму з медзакладу, що на час карантину призупинено проведення медоглядів, — відповів Сергій Койпиш. — А приймати співробітників без медогляду ми не маємо права.

Читайте також: На “Запоріжсталі” ввели в експлуатацію новий потужний кран.

Фото автора

 Комментарии читателей