Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Співробітники запорізького підприємства без проблем дістаються на роботу навіть з передмістя
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» для співробітників організували додаткові автобуси

Комбінат «Запоріжсталь» продовжує працювати в умовах карантину. Щоб контролювати ситуацію, на підприємстві реалізують великий комплекс заходів по боротьбі з коронавірусом. Це робиться для того, щоб зберегти життя і здоров’я співробітників і забезпечити працездатність комбінату.

Через обмеження в роботі громадського транспорту запорожцям стало складніше добиратися на роботу. Для жителів передмістя це стало справжньою пробемою, адже транспортне сполучення між населеними пунктами Запорізької області зараз закрито.

автобуси обробляють дезактином.

На комбінаті “Запоріжсталь” подбали про співробітників. Для них на час карантину організували додаткові автобусні рейси.

— Металургійне виробництво — це безперервний процес. Тому наше завдання — забезпечити доставку співробітників на робочі місця своєчасно і з дотриманням всіх заходів безпеки. З цією метою керівництвом комбінату було прийнято рішення на час карантину ввести додаткові маршрути. Щодня в робочі дні понад 60 автобусів здійснюють понад 230 рейсів. І забезпечують щодоби доставку понад 2 тисячі запоріжсталівців на підприємство. Все це дозволяє нам максимально охопити всі райони міста і передмістя, де живуть наші співробітники, — розповів начальник управління автотранспорту комбінату «Запоріжсталь» Євген Зюзін.

Для безпеки працівників комбінату весь транспорт дезинфікують. Салони автобусів обробляють дезактином. Ця речовина знищує віруси. При цьому для людини вона цілком безпечна.

Салони автобусів обробляють дезактином.

В салонах автобусів є антисептики, резинові рукавички та маски. Якщо у когось з пасажирів немає маски, йому її надасть водій. Окрім цього, кожного ранку водії проходять медогляд, їм вимірюють температуру. Якщо у водія будуть симптоми захворювання, на рейс його не випустять.

Євген Зюзін

— Щоб забезпечити безпечну доставку працівників, двічі на добу ми проводимо дезінфекцію всіх автобусів. Також забезпечуємо доступ людей до засобів індивідуального захисту і дезінфікуючих засобів в корпоративному транспорті, — поділився Євген Зюзін.

На комбінаті «Запоріжсталь» також дезинфікують прохідні, адміністративно-побутові комплекси основних виробничих цехів — вхідні групи, перила, сходові марші, коридори, тамбури і санвузли.

Аби мінімізувати можливість зараження коронавірусом, у всіх працівників перевіряють стан здоров’я. Спеціальні тепловізори на прохідних вимірюють їм температуру.

Читайте також: Про виробництво мріяв з дитинства: як молодий працівник зробив кар’єру на “Запоріжсталі”


Комментарии читателей