Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Интервью
Співробітник запорізького підприємства отримав Золоту зірку за хорошу роботу
Поделиться

Працівник запорізького підприємства отримав найвищу нагороду Метінвесту

Найвищу нагороду компанії «Золота зірка Метінвесту» щорічно вручають кращим з кращих працівників до головного професійного свята року — Дня металурга і гірника. Нагороду заснували в 2014 році.

Одним з перших її отримав працівник доменного цеху комбінату «Запоріжсталь» Геннадій Сергієнко. Окрім визнання «Золота зірка» принесла Геннадію Сергієнку ще й кар’єрне зростання. Він отримав нагороду, коли був на посаді газівника. А згодом став майстром нової доменної печі №3.

Геннадій Сергієнко

За словами самого металурга, головний секрет його успіху — це відповідальне ставлення до роботи.

— Я отримав нагороду в 2014 році. Тоді я був газівником доменної печі. Газівник — це права рука майстра. Він контролює всі процеси в доменному цеху. Отримав нагороду за відповідальну і якісну роботу.

— Що відчували тоді, коли отримали нагороду?

— Чесно скажу, це стало для мене приємною несподіванкою. Але я вважаю, що це не моя особиста заслуга, а всього колективу. Без надійних людей поруч досягти чогось в нашій справі неможливо. Саме злагодженість в роботі призводить до успіхів і нових ідей.

Геннадій Сергієнко

— Чи допомогло таке визнання в кар’єрному зростанні?

— Після того, як отримав «Золоту зірку Метінвесту», став майстром при будівництві нової доменної печі №3 в 2017 році. Зараз у мене в підпорядкуванні 12 людей. Це вже набагато більша відповідальність.

— Чи є якісь плани, цілі на майбутнє?

— У нас серйозне виробництво. Тому головна мета для мене зараз — якісно працювати без аварій.

Геннадій Сергієнко

Нагадуємо, що з 2014 року на всіх підприємствах Метінвесту «Золоту зірку» отримали 133 працівника. На запорізьких підприємствах відзначили 19 кращих співробітників.

Читайте також: Співробітників запорізького підприємства нагородили за організацію робочого простору


Комментарии читателей